سبزدشت در طرح استقبال از بهار شهرداری گلستان جایی ندارد!/ نارضایتی ساکنین سبزدشت از عدم توجه شورای شهر

شهرک سبزدشت که هیچ نماینده‌ای در شورای اسلامی شهرگلستان ندارد به نوعی با مشکلات موجود به حال خود رها شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در انتخاب پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر، در شهرگلستان نمایندگان مختلفی از دل مردم به این شورا راه پیدا کردند، اما نکته قابل توجه در این دوره عدم انتخاب نماینده‌‌ای از شهرک سبزدشت برای ورود به شورای اسلامی شهرگلستان بود.

در ابتدا مردم واکنش چندانی به این موضوع نداشتند و  نسبت به اینکه شخصی از شهرک سبزدشت در شورای اسلامی شهرگلستان حضور ندارد نارضایتی خاصی از خود بروز ندادند، اما با گذشت چند ماه از آغاز فعالیت دوره پنجم شورای اسلامی، مردم متوجه عدم توجه کافی به سبزدشت شدند، که این امر سبب نارضایتی ساکنین این شهرک شد.

گفتنی است که عدم رسیدگی به وضعیت آسفالت معابر، روشنایی خیابان‌های اصلی سبزدشت و تشدید ترافیک خیابان اصلی شهرک سبزدشت از جمله مواردی است که موجب نارضایتی شهروندان این منطقه از عملکرد دوره پنج شورای اسلامی شهرگلستان شده است.

با گذشت بیش از یک هفته از آغاز طرح استقبال از بهار هنوز هیچگونه اقدامی جهت بهسازی معابر و ترمیم آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌های این شهرک که وضعیت نامناسبی دارند، صورت نگرفته است و به نوعی می توان گفت که هیچگونه توجهی به شهرک سبزدشت در شورای اسلامی شهرگلستان نمی شود.

این درحالی است که در صورت حضور یا عدم حضور شخصی از یک محله در شورای اسلامی یک شهر نباید تفاوتی در روند توجه شهرداری و شورای اسلامی شهر به مناطق مختلف شهر صورت بگیرد و نارضایتی شهروندان ساکن در سبزدشت کاملاً منطقی به نظر می رسد.

حال باید دید که در فاصله کم‌تر از ده روز تا پایان سال ۹۶ طرح استقبال از بهار مجموعه مدیریت شهری گلستان به سبزدشت نیز خواهد آمد یا خیر؟

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.