ساکنین محله‌های تازه شهرک سبزدشت در خاک و گل زندگی می کنند/ مسئولان شهرگلستان توجهی معابر خاکی شهرک سبزدشت ندارند

ساکنین ساختمان‌های نوساز شهرک سبزدشت به دلیل آسفالت نشدن کوچه‌ها مجبور به خاک خوردن در تابستان در گل ماندن در فصل زمستان می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ساختمان سازی در زمین‌های خالی شهرها نیازمند فراهم کردن برخی نیازهای اولیه نظیر لوله کشی آب و گاز و آسفالت کردن و جدول کشی معابر می باشد که بخش اعظمی از این نیازها می بایست توسط شهرداری و شورای اسلامی شهرها تامین گردد.

شهرک سبزدشت در شهرستان بهارستان نیز دارای زمین‌های خاکی و خالی بسیاری بود که در طول سال‌های اخیر با ساختمان‌های چند طبقه پر شده است، اما کوچه‌های ایجاد شده به دنبال ساخت این ساختمان‌ها بعد از گذشت چند سال همچنان خاکی هستند که همین امر سبب بروز مشکلاتی برای ساکنین این محله‌ها شده است.

گفتنی است که شهروندان شهرک سبزدشت در فصل تابستان مجبور به عبور و مرور از کوچه‌های خاکی می باشند که همین امر زمینه بروز مشکلات تنفسی برای شهروندان به ویژه کودکانی در این کوچه‌های خاکی بازی می کنند، را فراهم می کند.

همچنین مشکلات فاضلاب این محله‌ها در فصل تابستان و بارش برف و باران در فصل پاییز و زمستان باعث گِل شدن این معابر می شود که انی موضوع نیز به نحوی دیگر باعث ایجاد مشکل در عبور و مرور ساکنین شهرک سبزدشت به ویژه ساکنین این محله می شود.

شهروندان شهرک سبزدشت ریشه حل نشدن این مشکلات را نبود نماینده‌ای از این شهرک در شورای اسلامی شهرگلستان و همچنین عملی نشدن وعده‌های اعضای شورای اسلامی شهر می دانند.

درپایان لازم به ذکر است که کم توجهی شهرداری شهرگلستان نیز در این بین بی‌تاثیر نمی باشد، چراکه در دیگر محله‌های شهرگلستان در طول این مدت بارها عملیات ترمیم و بهسازی معابر صورت گرفته است اما حتی یک آسفالت سطحی نیز در محله‌های خاکی شهرک سبزدشت انجام نشده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.