شهردار شهرگلستان:

ساماندهی میدان دانش تا پایان ماه جاری به اتمام می رسد/جدولگذاری و ساماندهی معابر شهرگلستان در دستور کار قرار دارد

شهردار شهرگلستان گفت: در راستای اجرای مطالبات شهروندان گلستانی، پروژه ساماندهی میدان دانش تا پایان شهریور ماه سال جاری تکمیل می گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رحیم پرچگانی شهردار شهرگلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، اذعان داشت: مجموعه مدیریت شهری گلستان ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول و کانال‌های معابر را در دستور کار  خود دارد.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم ساماندهی معابر سطح شهرگلستان به جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان، تصریح کرد: رفع نواقص جداول در سطح معابر از جمله اقدامات خدمات‌رسانی شهرداری در این راستا به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهر می باشد.

پرچگانی در رابطه با فعالیت‌های عمرانی شهرگلستان و روند اجرای پروژه‌‌ها، گفت: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت‌های عمرانی در سطح شهر و همچنین ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان گلستانی، عملیات جدول گذاری معابر فرعی شهرک امام رضا (ع) درحال اجرا می باشد.

وی همچین باتشریح جزئیات اجرای این عملیات عمرانی در شهرگلستان، تبیین کرد: جدولگذاری معابر به طول ۳۵۰۰۰ متر و با اعتبار ۵۵ میلیارد ریال در معابر سطح شهر درحال انجام می باشد که هم‌اکنون جدولگذاری خیابان خاتم در ۱۰ متری سوم شهرک امام رضا (ع) به طول ۴۵۰ متر توسط حوزه فنی و عمرانی شهرداری درحال اجرا است.

شهردار شهرگلستان به پروژه ساماندهی میدان دانش در شهرگلستان اشاره کرد و اظهار داشت: این میدان به عنوان مهم‌ترین میدان محله باغ مهندس شهرگلستان شناخته می شود که به دلیل فرسودگی تجهیزات و نبود المان مناسب و همچنین درخواست‌های مکرر شهروندان به جهت بازسازی، شهرداری گلستان در قالب یک پروژه طراحی شهری نسبت به ساماندهی آن اقدام کرد.

وی درپایان باتوجه به اینکه ایجاد جلوه‌های بصری، ایجاد روحیه شاد و آرام بخش در بین شهروندان هدف اجرای پروژه مذکور می باشد، افزود: در طول اجرای این پروژه که پیش از پایان شهریور ماه سال جاری به پایان می رسد علاوه بر کاشت گل و گیاه، خشکه چینی و همچنین استقرار المان با موضوع دانش، نیمکت و سطل زباله نیز نصب خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.