شهردار شهرصالحیه:

سال ۹۷ زمان بهره‌مندی از پروژه‌های در دست اقدام شهرداری صالحیه می باشد

شهردار شهرصالحیه گفت: سال 97 زمان بهره‌مندی از پروژه‌های در دست اقدام و اجرای پروژه‌های بزرگ جدید می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با تقدیر از زحمات کارکنان مجموعه مدیریت شهری صالحیه در طول این مدت، بیان داشت: سال جاری زمان بهره‌مندی از عموم پروژه‌های در دست اقدام مجموعه می باشد.

وی در ادامه با تشریح فعالیت‌های عمرانی شهرداری شهرصالحیه در چهار سال اخیر، تصریح کرد: سرانه‌های شهری صالحیه در طول چهار سال گذشته در ابعاد مختلف، رشد مطلوب و قابل قبولی داشته است.

قربانی باتاکید بر تلاش‌های شهرداری صالحیه در جهت ایجاد درآمدهای پایدار، اذعان داشت: اجرای سرمایه گذاری در راستای تولید درآمد پایدار به نوعی پیوست تمامی تصمیم و اولویت‌های مدیریت شهری به شمار می رود.

وی همچنین به همراهی و همکاری اعضای شورای اسلامی شهرصالحیه در راستای اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های مختلف در سطح شهر اشاره کرد و گفت: در طول مدت ۴ سال بیش از ۱۰۰ پروژه پراهمیت در شهرصالحیه اجرا شده است.

شهردار شهرصالحیه با بیان اینکه روند فعالیت شهرداری و تلاش برای خدمت به شهروندان در سال ۹۷ نیز ادامه‌دار می باشد، تبیین کرد: برنامه‌های اساسی دیگری نیز در سال ۹۷ بهره برداری خواهد رسید و یا کلید خواهد خورد.

وی درپایان باتوجه به بازآفرینی و ایحاد بیش از ۱۵ کیلومتر مسیر از سال ۹۲ در شهرصالحیه، خاطرنشان کرد: رینگ دور شهرصالحیه در آینده نزدیک و با احداث مسیر سی متری فشار قوی به طول ۷ کیلومتر  تکمیل خواهد شد و همچنین کمربندی صالحیه – واوان نیز با تکمیل شدن پل وحدت در مراحل پایانی خود قرار خواهد گرفت، که نقش این پروژه در شهرصالحیه فوق العاد و بی‌نظیر می باشد، چراکه شهر را از بن بست موجود خارج می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.