رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان:

سالن ورزشی بانوان به زودی در بهارستان افتتاح می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان گفت: در راستای ارائه خدمات بهتر به بانوان ورزشکار شهرستان بهارستان، سالن ورزشی بانوان شهرصالحیه به زودی افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت افزایش سرانه‌های ورزشی شهرستان، بیان داشت: اجرای پروژه‌های ورزشی متعدد در سطح شهرستان به جهت بهبود شرایط سرانه‌های ورزشی در دستور کار اداره قرار گرفته است.

وی در ادامه به اجراب پروژه سالن ورزشی بانوان شهرصالحیه اشاره کرد و عنوان داشت: این پروژه از پروژه‌های نیمه تمام اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان بود که پس از تلاش‌ها و پیگیری‌های اداره کل ورزش وجوانان استان تهران و اداره ورزش و جوانان بهارستان نهایتاً به مرحله بهره‌برداری بسیار نزدیک شده است.

داورزنی همچنین با تشریح جزئیات و شرایط فعلی پروژه سالن ورزشی بانوان شهرصالحیه، تصریح کرد: این سالن ورزشی درحال حاضر به صورت موقت به اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان تحویل داده شده و هنوز به شکل رسمی افتتاح نشده است.

وی در رابطه با زمان دقیق و قطعی افتتاح نهایی این پروژه، اظهار داشت: بدیهی می باشد که پس از انجام تست تجهیزات و همچنین رفع نواقص احتمالی و جزئی موجود و پس از انجام هماهنگ‌‌های لازم به زودی طی یک مراسم رسمی و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، سالن ورزشی بانوان شهرصالحیه افتتاح و مورد بهره‌برداری عموم قرار می گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه باید به ورزش بانوان به ویژه در مناطق محروم بیشتر رسیدگی شود، خاطرنشان کرد: به امید خداوند استفاده از این سالن ورزشی نوساز گامی موثر در راستای ارائه خدمات مناسب به ورزشکاران بااستعداد شهرستان بهارستان در جهت کسب موفقیت‌های بیشتر باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.