سالم سازی محیط شهرداری‌ها در دستور کار مسئولین بهارستانی قرار گرفت

مسئولین شهرستان بهارستان با تشکسل جلسه هم اندیشی سالم سازی محیط شهرداری‌ها، رفع مشکل سد معبر و… را در الویت ادارات خود قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست هم اندیشی مسئولین شهرستان بهارستان در راستای جلوگیری از تخلفات شهری با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، معاون دادستان شهرستان، بیگدلی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان، دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه و دیگر اعضای شوراهای اسلامی شهرهای گلستان، نسیم شهر و صالحیه و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.

بنابر این گزارش در طول نشیت مذکور در رابطه با جلوگیری ازساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهرستان، رفع پدیده سد معبر، ایجاد پارکینگ عمومی و همچنین سالم‌سازی محیط شهرداری‌ها هم اندیشی و گفت‌وگو صورت گرفت و تصمیمات خوبی اخذ شد.

گفتنی است که در طول این نشست هم اندیشی مقرر گردید تا اعضای شورای اسلامی شهرهای گلستان، صالحیه و نسیم شهر طرح‌های زود بازده خود را در این چهار حوزه ارائه نمایند تا بهترین و مناسب‌ترین طرح‌ها در راستای رفع مشکلات موجود به اجرا در بیاید.

این نشست ها هر ۱۵ روز در راستای بررسی دستاوردها و همچنین اقدامات انجام شده توسط ادارات و نهادهای مختلف برگزار خواهد شد تا مشکلات مطرح شده در حد امکان رفع گردند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست هم اندیشی مسئولان بهارستانی به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد تا ابهامات احتمالی در خصوص اجرای وظایف مصوب شده از بین برود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.