رئیس شورای اسلامی بخش گلستان:

روز شهرداری فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد این نهاد در شهرهای بهارستان است

رئیس شورای اسلامی بخش گلستان گفت: چهاردهم تیرماه؛ روز شهرداری و دهیاری، فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد این نهادها در سطح شهرستان بهارستان به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدمحمود سعادتی رئیس شورای اسلامی بخش گلستان با اشاره به ۱۴ تیر ماه روز شهرداری و دهیاری‌ها، بیان داشت: امروز فرصت مغتنمیبرای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهری و روستایی به شمار می رود.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت عملکرد شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و میزان رضایت مردم از آن‌‌ها، تصریح کرد: امروز فرصت مناسبی برای ارزیابی عملکرد و فعالیت‌های این نهاد اجتماعی و استفاده از این ارزیابی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم می باشد.

سعادتی در رابطه با اهداف نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری، عنوان داشت: آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها و شهرداری‌ها، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری و همچنین اطلاع رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور از جمله اهداف نامگذاری این روز می باشد.

وی همچنین با بیان اینکه خادمین مردم در روستاها و شهرها با عزمی جهادی درحال فعالیت می باشند، تبیین کرد: از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید می توان فضا را مناسب زندگی و کار کرد و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم روستایی و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقاء سطح زندگی مردم شد.

رئیس شورای اسلامی بخش گلستان درپایان باتبریک روز شهرداری و دهیاری به شهرداران و دهیاران شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: امیدوارم این مسئولان بهارستانی در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی با نصب العین قراردادن شعارهای دولت تدبیر و امید در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.