معاون شهردار شهرصالحیه:

ساعت کاری کارکنان شهرداری شهرصالحیه تغییر کرده است/ نوسانات برق فعالیت شهرداری را دچار اختلال می کند

معاون شهردار شهرصالحیه گفت: به منظور استفاده بهینه در ساعات پیک مصرف نیرو و اعمال نکات لازم، ساعت کاری پرسنل شهرداری تغییراتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کتابی معاون شهردار شهرصالحیه در رابطه با مشکلات و قطعی‌های برق در فصل تابستان و در شهرصالحیه، اظهار داشت: تمام ملاحظات و نکات لازم در راستای استفاده بهینه در ساعات پیک مصرف نیرو در ساختمان و مراکز شهرداری شهرصالحیه اتخاذ گردیده است.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه مشکلات برق تنها برای شهروندان شهرصالحیه نمی باشد، تبیین کرد: نوسانات برق به صورت مقطعی فعالیت ادارات به ویژه شهرداری‌ها را نیز دچار اختلال می نماید و انجام برخی امور با مشکل روبه‌رو می شود.

کتابی به برخی از تدابیر اندیشیده شده پیرامون موضوع استفاد بهینه در ساعات پیک مصرف نیرو اشاره کرد و گفت: حضور پرسنل در ساعات جدید در محل کار خود از جمله تدابیر اندیشیده شده در طول هفته جاری می باشد.

وی با تشریح جزئیات طرح تغییر ساعت فعالیت کارکنان شهرداری شهرصالحیه، تبیین کرد: این ساعات شامل ۶:۳۰ الی ۱۳:۳۰ می باشد که البته نیروهای خدماتی و فضای سبز مجموعه مدیریت شهری صالحیه مشمول این طرح نمی باشند و بر طبق جدول زمانی گذشته در محل کار خود حاضر می شوند.

معاون شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه عبور از بحران مصرفی در زمینه انرژی نیازمند همکاری و اهمیت تمام مردم و مسئولان می باشد، خاطرنشان کرد: از تمامی شهروندان شهرصالحیه برای عبور از بحران مصرفی در زمینه انرژی از نصب پیام‌های تربیتی در سطح شهر دعوت می نمایم، چراکه فرهنگ سازی در این زمینه بدون شک راه حل کاهش مصرف انرژی و استفاده بهینه است، که با همراهی شهروندان و تلاش مسئولان میسر خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.