شهردار نسیم شهر:

سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر در سال جاری ۴۰۸ عملیات موفق داشته است

شهردار نسیم شهر گفت: سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر در طول سال جاری عملکرد مناسبی داشته و بالغ بر ۴۰۸ عملیات موفق از خود ثبت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به وقوع حوادث متعدد در طول سال جاری، اظهار داشت: در طول سال ۹۸ تا به امروز بیش از ۱۴۰ حادثه و ۲۶۸ مورد اطفاء حریق در نسیم شهر صورت گرفته است که آمار قابل توجهی به شمار می رود.

وی در ادامه باتاکید بر حضور بانوان در سازمان‌های آتش‌نشانی، تصریح کرد: در یک سال اخیر بالغ بر ۶۰۰ داوطلب زن جذب سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر شده‌اند که باتوجه به جمعیت شهر آمار جالبی می باشد.

شوندی در رابطه با لزوم حفظ و توسعه جایگاه سازمان آتش‌نشانی و همچنین تأمین تجهیزات مدرن برای این سازمان بیان داشت: می بایست تلاش‌ها در این راستا دو چندان شود و از هیچ کمک و مساعدتی در راستای مقابله با حوادث و نجات جان مردم کوتاهی نشود.

وی همچنین به پروژه احداث ایستگاه جدید آتش‌نشانی در محله احمدآباد و وجه‌آباد نسیم شهر اشاره کرد و گفت: محل احداث ایستگاه جدید آتش‌نشانی در کنار بوستان خلیج‌ فارس خواهد بود که اقدامات اولیه آن نیز انجام شده است.

شهردار نسیم شهر با بیان اینکه مجموع عملیات‌‌های انجام شده موفق آتش‌‌نشانی در نیمه نخست سال ۹۸ بالغ بر ۴۰۸  مورد بوده است، تشریح کرد: در این عملیات‌‌ها که توسط نیروهای سازمان آتش‌نشانی انجام شد همه عملیات‌ها در این شهر موفق بوده است.

وی درپایان باتوجه به آمار ارائه شده از بانوان جذب شده در سازمان آتش‌نشانی، خاطرنشان کرد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نسیم شهر از ابتدای سال ۹۸ تاکنون عملکرد بسیار خوب و قابل قبولی داشته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.