مدير عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی نسيم شهر:

سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر با تجهیزات مدرن، تجهیز شد

مدير عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی نسيم شهر گفت: سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر با خرید تجهیزات مدرن با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال تجهیز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نادر هنرمند مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی نسیم شهر با اشاره به اقدامات این سازمان در راستای تجهیز و خرید ادوات جدید، بیان داشت: به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی از جدیدترین ادوات اطفای حریق برای ایستگاه‌های آتش‌نشانی سطح شهر رونمایی کرده‌ایم.

وی در ادامه با تشریح جزئیات تجهیز سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر، تبیین کرد: ایت تجهیزات با هزینه ده میلیارد ریالی خریداری شده است که بالابر بیست و پنج متری برای اطفای حریق در ساختمان‌های بلندمرتبه از جمله مهم‌ترین این تجیزات به شمار می رود.

هنرمند به اهمیت و کارایی بالابر خریداری شده اشاره کرد و عنوان داشت: با استفاده از این بالابر می توان به راحتی آتش سوزی در ساختمان‌های پنج تا هفت طبقه را در نسیم شهر مهار و خاموش کرد و مطمئناً باعث کاهش خسارات و زمان اطفای حریق می گردد.

وی همچنین با بیان اینکه پیش از این تنها قادر به اطفای حریق در ساختمان‌های دو تا سه طبقه بودیم، تصریح کرد: در میان چهل و دو شهر استان تهران سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر پس از ملارد دومین شهر استان می باشد که به این بالابر مجهز شده است‌.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی نسیم شهر درپایان باتوجه به خرید دیگر تجهیزات ضروری برای سازمان آتش‌نشانی، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های تنفسی و دیگر تجهیزات انفرادی از جمله دستکش چکمه و لباس‌های ضدحریق جدید از جمله دیگر تجهیزات خریداری شده می باشد که بدون شک تاثیر چشم گیری در روند عملیات‌های سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر خواهد داشت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.