معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا:

سازش با ظلم غیرممکن می باشد/ ۱۳ آبان ماه نماد استکبار ستیزی است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا گفت: در حاکمیتی که ولایت فقیه در رأس آن باشد هیچگاه سازش با ظلم صورت نخواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سردار سنایی‌راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت این روز، عنوان داشت: سیزدهم آبان ماه فرصتی برای نمایش انزجار ملت ایران از استکبار جهانی می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه این اجتماع در حقیقت نماینده و نمایانگر روح حماسی و انقلابی مردم ما می باشد، تصریح کرد: بدون تردید امروز روحیه ضد استکباری و ضد آمریکایی در تمامی نسل‌های ما وجود دارد و مردم به روشنی با جنایات استکبارگران آشنا می باشند.

سردار سنایی‌راد در رابطه با آشنایی ملت ایران با استکبار جهانی، گفت: درست است که نسل اول انقلاب جنایات آمریکا در ویتنام، حمایت استکبار جهانی از رژیم پهلوی و همچنین صدام را به یاد داشته و دارند اما باید توجه داشت که نسل امروز نیز تجربه برجام را دارد و بی‌اعتمادی به آمریکا در وجود تمامی مردم ایران نهادینه شده است.

وی همچنین به جنایات آمریکا و هم‌دستانش در سراسر جهان اشاره کرد و اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به نماد و منشأ مبارزه با ظلم و استکبار تبدیل شده است و این روحیه استکبارستیزی در نقاط مختلف جهان در حال رشد کردن می باشد.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا درپایان باتوجه به اینکه مبارزه با ظلم و استکبار توسط جمهوری اسلامی ایران هرگز متوقف نخواهد شد، خاطرنشان کرد: در حاکمیتی که ولایت فقیه در رأس آن باشد هیچگاه سازش با ظلم صورت نخواهد گرفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.