سارق ۲۳ ساله در شهرصالحیه دستگیر شد/ وضعیت جوانان در بهارستان نیازمند توجه ویژه می باشد

جوان بهارستانی به جرم سرقت از منازل شهروندان در شهرصالحیه شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سارق منازل در شهرصالحیه و در خیابان شهید نقاوت پس از انجام بررسی‌های لازم توسط نیروی انتظامی شهرستان بهارستان شناسایی و در دام کلانتری ۱۴ صالحیه گرفتار شد.

گفتنی است که سارق مذکور یک جوان ۲۳ ساله معروف به محمد خط‌خطی می باشد که پس از چند سرقت از منازل شهروندان بهارستانی، ساعتی پیش توسط نیروی انتظامی شهرستان بهارستان شناسایی و دستگیر گردید.

یوسفی رئیس کلانتری ۱۴ شهرصالحیه در رابطه با خبر مذکور و دستگیری این جوان، بیان داشت: مأموران کلانتری ۱۴ صالحیه، سارق را پس از استشهاد محلی زیر نظر گرفتند و با هوشیاری، سارق را در حین سرقت از منازل شهروندان شناسایی و دستگیر کردند و پرونده او جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی مربوط ارجاع شد.

این خبر در نگاه اول بسیار خوب و امید بخش می باشد چراکه نشان‌دهنده سطح بالای هوشیاری نیروی انتظامی شهرستان بهارستان و امنیت خوب محله‌های مختلف شهرهای گلستان، صالحیه و نسیم شهر است اما اگر کمی دقت کنیم می بینیم که این خبر چندان هم خوب نمی باشد چراکه سارق مذکور تنها ۲۳ سال سن دارد.

اینکه اغلب سارقانی که خبر دستگیری آن‌ها در شهرستان بهارستان منتشر می شود اغلب جوان می باشند و گاهاً از اطراف خود می شنویم که فلان جوان به قید وثیقه آزاد شده است و به دلیل سرقت از منازل چند سال حبس در پرونده خود دارد، امری بسیار نگران کننده می باشد که نیازمند رسیدگی، بررسی و اقدامات جدی مسئولان شهرستانی می باشد، چراکه این جوانان قرار بود آینده ساز بهارستان و کشور باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.