فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان:

سارق موبابل قاپ در بهارستان دستگیر شد/ شهروندان توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت، پلیس بهارستان با اقدامات به موقع سارق را دستگیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فرامرز رضایی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به دستگیری سارق حرفه‌ای در بهارستان، اذعان داشت: درپی وقوع چندین فقره سرقت، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه باتشریح جزئیات عملیات دستگیری سارق مذکور، تبیین کرد: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان با تشکیل اکیپی مجرب متشکل از عوامل پلیس آگاهی و کلانتری با تقویت گشت‌های انتظامی و هدفمند فرد مورد نظر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در رابطه با سرقت‌های صورت گرفته توسط فرد دستگیر شده، اظهار داشت: این فرد در تحقیقات پلیس به ۳۴ فقره سرقت و موبایل قاپی در سطح شهرستان اقرار کرده است.

وی همچنین به لزوم برخورد جدی و قانونی با این افراد اشاره کرد و گفت: پرونده برای متهمین تشکیل شده و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی مربوطه تحویل داده شده است.

رضایی درپایان باتوجه به اهمیت همکاری شهروندان بهارستانی در راستای کاهش جرم در شهرستان، خاطرنشان کزد: شهروندان می بایست همواره هشدارها و توصیه‌های پلیس برای کاهش و پیشگیری از وقوع جرم را جدی گرفته و نکات ایمنی و حفاظتی را در مراقبت از اموال خود رعایت کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.