فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان:

سارقان سیم‌های برق در بهارستان شناسایی و دستگیر شدند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان گفت: سارقانی که با سرقت ترانس و سیم‌های برق، خسارات زیادی در دو شهرستان بهارستان و رباط‌کریم ایجاد کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نجات‌الله چنگیزخانی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر دستگیری عاملان خاموشی‌های شهرستان، اذعان داشت: سه سارقی که در تاریکی نیمه‌های شب، ترانس‌ها و سیم‌های انتقال برق کارخانه‌ها و همچنین برخی واحد‌های مسکونی را در دو شهرستانه بهارستان و رباط‌کریم به سرقت می بردند و منطقه‌ای را به خاموشی می کشاندند با تلاش مأموران نیروی انتظامی بهارستان دستگیر شدند.

وی در ادامه با اشاره به نارضایتی‌های شهروندان به دنبال این سرقت‌ها و ایجاد مشکل در روند برق‌رسانی به شهروندان و کارخانه‌های فعال در بهارستان و رباط‌کریم، تصریح کرد: روند روبه افزایش خسارات وارد شده به تجهیزات برق در شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم موجب حساسیت نیروی انتظامی و شناسایی و دستگیری ۳ سارق و ۶ مالخر گردید.

چنگیزخانی در رابطه با جزئیات سرقت‌های صورت گرفته در سطح شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم، عنوان داشت: در بازجویی‌های صورت گرفته سارقان به سرقت چهل ترانس و سیم‌های انتقال برق در اسلامشهر، بهارستان و رباط‌کریم اعتراف کردند.

وی همچنین به خسارات وارد شده به شهروندان و کارخانه‌ها درپی این سرقت‌ها اشاره کرد و گفت: بنابر اعلام کارشناسان اداره برق، سارقان در مدت ۶ ماه گذشته بالغ بر پنج میلیارد ریال به تجهیزات برق کارخانه‌ها و واحدهای مسکونی شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم خسارت وارد کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم برخورد با افرادی که آسایش و امنیت شهروندان را برهم می زنند، خاطرنشان کرد: متهمان این پرونده به همراه پرونده‌های خود جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شدند تا مطابق قانون با این افراد متخلف برخورد صورت بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.