سارقان از منزل دو شهروند بهارستانی سرقت کردند/ درب‌های بی‌کیفیت همکار سارقان در بهارستان شدند

لوازم گرانبهای دو منزل مسکونی در بخش گلستان شهارستان بهارستان توسط سارقان به سرقت رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، روز گذشته یک دزد به راحتی به دو واحد مسکونی در شهرگلستان شهرستان بهارستان دستبرد زد و کام این دو خانواده را در هفته‌های پایانی سال ۹۷ تلخ کرد و البته باعث نگرانی دیگر شهروندان بهارستانی نیز گردید.

بنابر این گزارش در این سرقت یک نکته مهم وجود دارد و آن هم کیفیت و نوع مقاومت درب‌های ورودی این دو آپارتمانی که در کنار هم قرار دارند، می باشد و این موضوع با نگاهی به تصاویر منتشر شده از شرایط این دو واحد مسکونی پس از سرقت، کاملاً مشهود و ملموس است.

متاسفانه این روزها دیگر به امنیت درب‌های ورودی منازل اجاره‌ای و بساز بفروشی کمتر اهمیتی داده می شود که همین امر باعث ایجاد طعمه‌های بسیار مناسبی برای سارقان شده است، چراکه بدون کمترین زحمتی می توانند وارد منازل شده و لوازم گرانبهای آن‌ها را به سرقت ببرند.

آمارها حاکی از این است که در حدود ۶۶ درصد از سارقان از طریق شکستن درب‌های ورودی به منزل راه پیدا می کنند که امر بر اهمیت استفاده از درب‌های ضد سرقت می افزاید که البته این موضوع برای شهروندانی که مستاجر می باشند بستگی به صاحب خانه‌هایشان دارد.

بنابراین حافظت از درب‌های ورودی یکی از اساسی‌ترین نکات ایمنی منزل به خصوص در آپارتمان‌‌ها می باشد، چراکه درب‌های ورودی منزل از ورود افراد ناشناس و غریبه جلوگیری می کند و باعث می شود خانه و خانواده در ایمنی کامل باشند.

درپایان لازم به ذکر است کا کارشناسان همیشه توصیه می کنند مردم حتما از درب‌های ضد سرقت استفاده کنند چون درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارد نسبت به درب‌های معمولی مقاوم‌تر و دارای امنیت بسیار بالاتری می باشد و بهتر است صاحبان منازل به این موضوع توجه کافی نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.