دادستان عمومی و انقلاب بهارستان:

ساخت و ساز غیر استاندارد خط قرمز ما می باشد/ در خصوص قلیان سراها اقدامات قابل قبولی صورت گرفته است

دادستان عمومی و انقلاب بهارستان گفت: ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان بهارستان خط قرمز ما بوده و درحال رسیدگی به این مشکل می باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا صادقی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان در رابطه با جرائم نگران کننده در این شهرستان، اذعان داشت: یکی از معضلات بهارستان شامل تخلفات بهداشتی می باشد که این تخلفات در سطح شهرستان بیداد می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه رسیدگی به اینگونه تخلفات حداقل نیاز به ۲ قاضی دارد، تشریح کرد: با وجود حداقل ۲ قاضی در شهرستان بهارستان به درستی و مطابق قانون با متخلفان حوزه بهداشت برخورد می شود، که هم اکنون نیز برخی از تخلفات بهداشتی در سطح شهرستان مورد پیگیری قرار می گیرند.

صادقی باتاکید بر اینکه مشکلات عدیده‌ای در شهرستان بهارستان وجود دارد، تبیین کرد: از جمله معضلات دیگر موجود در سطح بهارستان می توان به معضل ساخت و ساز غیر مجاز اشاره کرد که نیاز به توجه ویزه مسئولان مربوطه دارد.

وی همچنین در خصوص اقدامات دادگستری شهرستان بهارستان در رابطه با موضوع ساخت و ساز غیرمجاز، گفت: شهرداران شهرهای صالحیه، گلستان و نسیم شهر جهت بررسی و رسیدگی به این معضل به دادگستری بهارستان فراخوانده شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان به مشکلاتی که ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرستان ایجاد می کنند، اشاره کرد و بیان داشت: بنابر ایجاد مشکلات متعدد به ویژه در مواقع بحرانی و بروز حوادث و بلایای طبیعی نظیر زلزله، خط قرمز ما ساخت و سازهای غیر استاندارد است.

وی درپایان باتوجه به فعالیت قلیان سراها در سطح شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: در رابطه با فعالیت قلیان سراها در سطح شهرستان نیز نگران بودیم، که البته اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.