بخشدار بخش بوستان:

ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای همدانک تخریب گردید

بخشدار بخش بوستان گفت: در راستای برخورد جدی و مطابق قانون با ساخت و سازهای غیرمجاز، ساخت و ساز غیرمجاز در روستای همدانک تخریب گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ساخت و سازهای غیرمجاز مدتها است که امان شهروندان شهرستان بهارستان را بریده و باعث بروز مشکلات و مضعلات متعدد در سطح این شهرستان شده است، که همین امر سبب نارضایتی مردم از عملکرد مسئولین در این زمینه بود، اما به تازگی شرایط تازه‌ای در بهارستان در این خصوص ایجاد گردیده است.
سیدمحسن موسوی بخشدار بخش بوستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت موضوع برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرستان بهارستان، عنوان داشت: در برخورد حوزه ساخت و سازهای غیرمجاز و تخلفات این چنینی با کسی تعارفی نداریم و با متخلفان مطابق قانون برخورد می شود.
وی در ادامه باتاکید بر اقدامات اخیر انجام شده در این راستا در سطح بخش بوستان، تشریح کرد: ساخت و ساز غیرمجاز در محله جعفری روستای همدانک بخش بوستان شناسایی و پس از اخذ حکم مقام قضائی تخریب گردید.

موسوی همچنین در رابطه با همکاری و همراهی مسئولین شهرستانی در راستای برخورد جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح بهارستان، خاطرنشان کرد: عزم مسئولان شهرستان به ویژه خانجانی فرماندار بهارستان در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز جدی می باشد و پرونده و تخلفات متخلفان مجدانه پیگیری خواهد شد.

درپایان لازم به ذکر است که در طول هفته گذشته صادقی دادستان بهارستان، خانجانی فرماندار شهرستان، موسوی بخشدار بخش بوستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی از ساخت و ساز غیرمجاز در نواحی مختلف نسیم شهر بازدید به عمل آوردند و دستورات لازم در راستای جلوگیری از این ساخت و سازهای غیرمجاز صادر گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.