ساختمان پزشکان متخلف در بهارستان شناسایی و پلمپ شد

ساختمان پزشکان متخلف توسط واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان شناسایی و پلمپ گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، وجود مطب، کلینیک و ساختمان‌های پزشکان در نقاط مختلف کشور به ویژه مناطق محروم از نظر زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، اما اگر فعالیت این مراکز بدون رعایت برخی استانداردهای بهداشتی و قانونی انجام شود، این امر به مراتب خطرناک‌تر از عدم فعالیت این مراکز است.

در همین راستا شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان مدتی است که به بازرسی مستمر از مراکز درمانی و بهداشتی سطح شهرستان مشغول شده است و در تازه‌ترین این بازرسی‌ها یک واحد ساختمان پزشکان متخلف در محله سلطان آباد شناسایی و پلمب گردید.

گفتنی است که این ساختمان پزشکان به همت کارشناسان واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به دلیل انجام تزریقات و حجامت توسط فرد فاقد صلاحیت و بدون حضور نیروی متخصص شناسایی و پلمپ گردید و پرونده فرد نامبرده به جهت طی انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ذیصلاح ارسال شد.

در سال ۹۷ کارشناسان واحد نظارت بر درمان با هدف بهبود و ارتقاء سطح سلامت شهروندان بهارستانی، با جدیت کامل در واحدهای درمانی تحت پوشش نظارت مستمر دارند تا از هرگونه تخلف در این راستا جلوگیری شود.

درپایان لازم به ذکر است که در صورت شناسایی واحدهای غیرمجاز علاوه‌بر برخورد قاطعانه با متخلفین، معرفی به مراجع قضایی نیز صورت می پذیرد و شهروندان بهارستانی نیز می توانند در صورت مواجه شدن با هرگونه تخلفات بهداشتی مراتب را به واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان اعلام نمایند تا اقدامات لازم در این خصوص صورت بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.