ساختمان پزشکان متخلف در بهارستان شناسایی و پلمپ شد

یک واحد ساختمان پزشکان متخلف در سطح شهرستان بهارستان شناسایی و توسط کارشناسانن شبکه بهداشت و درمان و نیروهای انتظامی پلمپ گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کارشناسان واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با همکاری کارشناسان بهداشت محیط این شبکه، یک واحد ساختمان پزشکان متخلف را در بهارستان پلمپ کردند.

بنابر این گزارش، ساختمان پزشکان مذکور به دلیل انجام ویزیت، تزریقات و حجامت توسط فرد فاقد صلاحیت و بدون حضور نیروی متخصص، توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان شناسایی و پلمپ گردید و همچنین پرونده نامبرده به منظور طی مراحل قانونی به مراجع قضایی ذیصلاح ارسال شد.

گفتنی است که کارشناسان واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با هدف بهبود و ارتقاء سطح سلامت شهروندان بهارستانی، با جدیت کامل در واحدهای درمانی تحت پوشش نظارت مستمر داشته و در صورت شناسایی واحدهای غیرمجاز و هرگونه تخلفی علاوه‌بر برخورد قاطعانه با متخلفین، معرفی به مراجع قضایی ذیصلاح نیز صورت می پذیرد.

شناسایی و ارسال پرونده ۲۴ واحد دندانسازی غیرمجاز در سطح شهرستان بهارستان به مراجع قضائی از جمله بخشی از اقدامات واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان می باشد که در تیرماه سال جاری صورت گرفته است.

درپایان لازم به ذکر است که قاطعیت و جدیت این واحد درمانی در برخورد با متخلفین در طول سال جاری سبب آسودگی خاطر شهروندان بهارستانی از کاهش فعالیت واحدهای بهداشتی و درمانی غیرمجاز در سطح شهرستان شده است، اما بدون تردید رسیدن آمار فعالیت این واحدهای غیرمجاز و متخلف به حداقل میزان ممکن نیازمند تلاش مستمر و شبانه روزی شبکه بهداشت و درمان بهارستان و همچنین همکاری دیگر ادارات و شهروندان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.