ساختمان فرمانداری بهارستان میزبان آثار هنرمندان بهارستانی شد

آثار هنرمندان بهارستانی با موضوع مبارزه با مواد مخدر در قالب یک نمایشگاه در ساختمان فرمانداری شهرستان بهارستان به نمایش درآمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، آثار هنرمندان کاریکاتوریست بهارستانی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان و در قالب یک نمایشگاه کاریکاتور در محل ساختمان فرمانداری شهرستان به نمایش عموم گذاشته شد.

گفتنی است که این نمایشگاه که با موضوع مبارزه با مواد مخدر در ساختمان فرمانداری شهرستان بهارستان برپا شده است با استقبال خوب مراجعه‌کنندگان و پرسنل فرمانداری بهارستان مواجه گردید.

در این نمایشگاه ۳۰ اثر هنری کاریکاتور به نمایش درآمد که از دریچه طنز به موضوع اعتیاد و مواد مخدر نگاه کرده‌‌اند و به مدت سه روز در محل فرمانداری برای بازدید کارکنان و مراجعین برپا گردید.

غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، عنوان داشت: به دلیل اهمیت موضوع و نیاز به نگاه دقیق مسئولین دستگاه‌های اجرایی نسبت به معضل بزرگ اجتماعی اعتیاد و مواد مخدر بر آن شدیم این نمایشگاه را در محل فرمانداری شهرستان نیز برپا نمایئم.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم توجه مسئولین شهرستانی به پدیده اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: علاوه‌بر بازدید عموم در روز نشست شورای فرهنگ عمومی، این نمایشگاه مورد بازدید اعضای شورای فرهنگ عمومی بهارستان نیز قرار گرفت که خوشبختانه این رویداد هنری مورد توجه مسئولین نیز قرار گرفت.

درپایان لازم به ذکر است که افزایش تعداد برنامه‌های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان بهارستان با موضوع آسیب‌های اجتماعی مختلف نشان از برنامه‌ریز مسئولین شهرستانی برای پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی در بهارستان دارد و امید است تا این برنامه‌ها در آینده نیز در سطح شهرستان ادامه‌دار باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.