سرپرست شهرداری شهرگلستان:

ساختمان شهرداری گلستان قابل بازسازی نمی باشد/ احداث ساختمان جدید تا سال آینده طول می کشد

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: ساختمان سابق شهرداری شهرگلستان به دلیل آتش سوزی در زمان اغتشاشات اخیر دیگر قابل بازسازی نمی باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان در جمع خبرنگاران در رابطه با وضعیت محل استقرار شهرداری این شهر، اذعان داشت: از شنبه هفته آینده ساختمان شهرداری به صورت موقت به سالن اداری ایستگاه آتش ‌شانی شماره پنج شهرگلستان منتقل می شود.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه دیگر ساختمان سابق این شهردلری قابل بهره برداری و بازسازی نمی باشد، تصریح کرد: تصمیم داریم ساختمان سابق شهرداری گلستان را با مشارکت بخش خصوصی تخریب و به یک مجتمع تجاری تبدیل کنیم.

فرزین در رابطه با دلایل این انتقال و با تشریح جزئیات، بیان داشت: ساختمان مرکزی شهرداری شهرگلستان متاسفانه در جریان اغتشاشات بنزینی اخیر در آتش سوخت، آتش سوزی این ساختمان به گونه‌ای بود که دیگر قابلیت بازسازی خود را به طور کامل از دست داده است.

وی همچنین به موضوع ساختمان جدید شهرداری شهرگلستان اشاره کرد و گفت: درحال حاضر کار احداث ساختمان جدید شهرداری این شهر آغاز گردیده است.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به شرایط و روند پیشرفت احداث ساختمان جدید شهرداری، خاطرنشان کرد: برای سامان گرفتن مجموعه مدیریت شهری در تلاش می باشیم که حداکثر تا سال آینده پروژه مذکور را تکمیل کنیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.