سؤالات خود را از «متخصص قلب و عروق» بپرسید

متخصص قلب و عروق کودکان برای پاسخ‌گویی به سؤالات پزشکی مخاطبان خبرگزاری فارس، مهمان هجدهمین قسمت از برنامه «مطب مجازی» خواهد بود.

به‌ گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، این خبرگزای در راستای ارتقای سطح دانش سلامت مردم و برای حفظ و مراقبت از سلامت جسمی و روانی در جامعه و همچنین پیشگیری و آموزش شناخت برخی علایم و مشکلات زمینه‌ای بیماری‌ها، مطالب آموزشی و مصاحبه‌هایی را با بهره‌گیری از بهترین پزشکان کشور که هر هفته مهمان برنامه «مطب مجازی» هستند، منتشر می‌کند.

همچنین برای بالابردن سطح خدمت‌رسانی و ارتقا سلامت در جامعه و تعامل دو سویه، مخاطبان فارس می‌توانید پرسش‌های خود از پزشک مهمان هفته را در تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۹۱۱۶۶۷ یا آیدی تلگرامی fars_health@ تا تاریخ ۲۳ مهرماه مطرح کرده و پاسخ‌های خود را از طریق برنامه «مطب مجازی» در صفحه مشاوره سلامت خبرگزاری فارس دریافت کنند.

مهمان هجدهمین قسمت برنامه مطب مجازی

دکتر محمدرفیع خورگامی، فوق تخصص قلب کودکان، فلوشیپ آریتمی و الکتروفیزیلوژی برای پاسخگویی به سوالات مخاطبان مهمان هجدهمین قسمت از برنامه «مطب مجازی»خبرگزاری فارس خواهد بود.

خورگامی در حال حاضر بعنوان استادیار دانشگاه علوم پزشکی ایران و پزشک متخصص بیماری‌های قلب کودکان در بیمارستان قلب شهید رجایی مشغول فعالیت است.

مخاطبان فارس می‌توانند سوالات خود را در زمینه بیماری‌های قلب کودکان و نوجوانان، تپش قلب و… را از طریق روش‌های اعلام شده مطرح کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.