رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان:

زیرگذر سه راهی آدران بیش از ۶۰ درصد بار ترافیکی منطقه را کاهش داده است

رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان گفت: درحالی که هنوز بسیاری از رانندگان از افتتاح این زیرگذر خبر ندارند، بارترافیکی منطقه به کمتر از ۴۰ درصد رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضایی رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت پروژه زیرگذر سه راهی آدران در کاهش ترافیک منطقه، عنوان داشت: در پایش‌هایی که توسط پلیس راهور شهرستان بهارستان بعد از افتتاح تقاطع غیرهمسطح امام رضا (ع) انجام گردید به جرئت می توان اعلام کرد که این زیرگذر تاثیر خود را بر روی بار ترافیکی این بخش گذاشته است.

وی در ادامه باتشریح جزئیات تاثیر این پروژه بر روی ترافیک منطقه، تببین کرد: از زمانی که زیرگذر سه راهی آدران زیر بار تردد رفته است حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد از ترافیک این محور پرتردد کاهش پیدا کرده است که درصد قابل توجهی به حساب می آید.

رضایی باتاکید بر احتمال کاهش بیشتر بار ترافیک سه راهی آدران و شهرستان بهارستان در آینده نزدیک، بیان داشت: کاهش چشمگیر ترافیک در سه راهی آدران درحالی می باشد که هنوز خیلی از رانندگان از راه اندزی این زیرگذر مطلع نمی باشند و به طبع با افزایش اطلاع رانندگان از افتتاح این زیرگذر بار ترافیکی نیز بیش از پیش کاهش می یابد.

وی همچنین در رابطه یا تاثیرات افتتاح این زیرگذر، تصریح کرد: بیشترین پیک ترافیک سه راهی آدران در نوبت عصر صورت می گرفت، اما از زمانی که زیرگذر سه راهی آدران افتتاح شده است دیگر شاهد ترافیک‌های کلافه کننده در این مسیر نمی باشیم.

رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه سه راهی آدران یکی از مسیرهای پرحادثه شهرگلستان بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با افتتاح زیرگذر سه راهی آدران دیگر این محور از فهرست نقاط حادثه خیز شهرگلستان و شهرستان بهارستان خارج شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.