زیباسازی منظر شهری یکی از عوامل مهم و موثر در فضای کسب و کار

شهردار رباط کریم گفت: زیباسازی منظر شهری منجر به زندگی با کیفیت شهروندان و یکی از عوامل مهم و موثر در فضای کسب و کار است.

به گزارش بهارستانه،یونس غفاری شهردار رباط کریم از تشکیل جلسه کارگروه سیما و منظر شهری با حضور مدیران این کارگروه در استانداری تهران و شهرداری رباط کریم با رویکرد زیباسازی سیمای شهر و نحوه بازآفرینی در بافت فرسوده رباط کریم خبر داد.

شهردار رباط کریم در این جلسه گفت : در زمان حضورم در رباط کریم‌ بعنوان معاون شهرسازی از موفقیت های مدیریت شهری رباط کریم تشکیل کارگروه سیما، منظر و فضای سبز بود چرا که خیلی ها از طرح ها و ایده ها در قالب همین کارگروه تحت عنوان المان شهری ، دیواره نگاره و ….اجرایی شد و برخی هم به مرحله اجرا نرسید اما در کل بسیار موفق عمل کردیم.

وی در ادامه افزود : اعضای این کارگروه این نکته را مدنظر داشته باشند که شهروندان خواستار شهری زیبای هستند و این مطالبه بحق شهروندان در ارتقای سطح زندگی و رونق اقتصادی شهر حائز اهمیت است از این رو لزوم ارتقا توانمندی سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری در راستای برنامه ریزی، مدیریت و سیاست گذاری درست در دستور کار گرفت‌.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.