زور سدمعبرکنندگان همچنان به شهرداری گلستان می چربد/ معضل سدمعبر نیازمند ورود مسئولین بهارستانی

معضل سدمعبر در شهرگلستان به حدی شدید شده است که برخی شهرداری را در مقابل قانون شکنان این حوزه، ناتوان می دانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سدمعبر را می توان یکی از آسیب‌های اجتماعی برشمرد که منشأ بروز مشکلاتی نظیر ترافیک، بسته شدن معابر، بروز تصادفات و حتی فروش اجناس غیرمجاز یا بی‌کیفیت دانست که متاسفانه شهرستان بهارستان و به ویژه شهرگلستان مدت‌ها است که با این معضل درگیر می باشند.

گفتنی است که شهرداری شهرگلستان در یک مقطع کوتاهی علاوه‌بر برخورد با سد معبر کنندگان حاشیه جاده ساوه توانست تا حدودی این مسیر ترانزیتی را پاکسازی نماید اما بعد از مدتی بار دیگر این اقدامات متوقف گردید و شرایط بدتر از گذشته شد.

بسیاری از کسبه حاشیه جاده ساوه که دارای پروانه رسمی می باشند و عوارض قانونی خود را به شهرداری می پردازند معتقدند که در خلع برخورد قاطع شهرداری امروز دیواری از سد معبر در مقابل فروشگاه‌ها علم شده است و کسی جرأت برخورد با این دسته از افراد را ندارند گکه مطمئناً این باور غلط به دنبال کم توجهی شهرداری در خصوص انجام وظایفش ایجاد شده است که امروز شهروندان اجرای قانون را در برابر سدمعبر کنندگان غیرممکن می دانند.

این افراد همچنین بر این باورند که خاطیان سدمعبر به اشخاصی در شورای اسلامی شهر و شهرداری و سایر ادارات وصل می باشند که تاکنون توانسته‌اند علی‌رغم برخورد در جایگاه قبلی خود مستقر شوند و به کار خود ادامه دهند.

بنابر این گزارش،، متاسفانه امروز دیواری از سد معبر در حاشیه جاده ساوه به واسطه استقرار وانت بارهای میوه ایجاده شده که به چالشی بزرگ و جدی برای کسبه و سایر وسائط نقلیه تبدیل شده است و بدون تردید انتظار می رود فرماندار و دادستان شهرستان بهارستان به این موضوع ورود پیدا کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.