زن جوان بهارستانی توسط همسر خود به قتل رسید

یک زن جوان ساکن شهرستان بهارستان توسط همسر به شکل هولناکی به قتل رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مردی که با تیشه بنایی به شکل هولناکی همسر خود را در خیابان ۲۴ متری شهید چمران شهرگلستان به قتل رسانده بود با هوشیاری نیروی انتظامی شهرستان بهارستان شناسایی و دستگیر شد.

گفتنی است که بررسی‌های صورت گرفته در این خصوص نشان می دهد قاتل در ابتدا با صحنه‌سازی مدعی شده بود علت مرگ همسرش سقوط از روی پله‌های نردبان خانه بوده است اما در همان تحقیقات اولیه، پلیس آگاهی شهرستان بهارستان متوجه می شود که مرگ این زن جوان در حالت طبیعی صورت نگرفته و به همین خاطر مأموران نیروی انتظامی تحقیقات خود را ادامه دادند.

بنابر این گزارش، پلیس شهرستان بهارستان در همان بررسی‌های اولیه از مکان قتل و وجود لکه‌های خون در نقاط مختلف خانه خیلی زود به راز قتل این زن جوان با چکش پی می برد و به همسر مقتول مشکوک می شود.

بر همین اساس پرونده این قتل هولناک که چند روز پیش در محله سلطان آباد شهرستان بهارستان رخ داده بود همچنان درحال بررسی بیشتر توسط نیروی انتظامی این شهرستان می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که گرچه عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در این پرونده قتل بسیار خوب بوده است اما بروز چنین اتفاقاتی در بهارستان می تواند سبب نگرانی شهروندان شود و بدون تردید ابعاد اجتماعی، فرهنگی و روانی این قتل نیازمند بررسی بیشتری می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.