رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان:

زمین فوتبال شهرگلستان در آینده نزدیک افتتاح می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان گفت: پس از تامین اعتبارات لازم از سوی استان تهران و نصب چمن مصنوعی، زمین فوتبال شهرگلستان افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسن داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان با اشاره به توجه این اداره به سرانه‌های ورزشی شهرستان، بیان داشت: به زودی چمن مصنوعی در زمین فوتبال کوی الهیه شهرگلستان به منظور استفاده ورزشکاران بهارستانی نصب می شود.

وی در ادامه به مشکلات موجود در خصوص این زمین فوتبال اشاره کرد و گفت: متاسفانه در گذشته چمن زمین فوتبال کوی الهیه شهرگلستان به دلیل خشک شدن چاه آب موجود در این مجموعه، خشک شده بود و ورزشکاران بهارستانی مجبور بودند در زمین خاکی به فعالیت‌های ورزشی خود ادامه دهند.

داورزنی باتاکید بر لزوم رسیدگی به سرانه‌های ورزشی شهرستان، اذعان داشت: اداره ورزش و جوانان بهارستان، نوروزی نماینده مردم مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم، سلیمان‌پور فرماندار شهرستان، شهردار شهرگلستان و اعضای شورای اسلامی شهر گلستان در راستای ارتقای سرانه‌های ورزشی با پیگیری‌های مستمر موضوع زمین فوتبال کوی الهیه را به نتایج مثبتی رساندند.

وی همچنین در رابطه با نتیجه حاصل از انجام پیگیری مسئولان شهرستان بهارستان، تصریح کرد: به دنبال انجام پیگیری‌های مستمر مسئولان، مقرر شد که زیرسازی زمین فوتبال کوی الهیه توسط مجموعه مدیریت شهری گلستان و با اعتباری بالغ بر ۳۶۰ میلیون تومان انجام شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه مراحل نصب چمن مصنوعی این زمین فوتبال درحال انجام است، خاطرنشان کرد: پس از اتمام زیرسازی، خرید چمن مصنوعی در جهت نصب در زمین با اعتباری بالغ بر حداقل یک میلیارد و دویست میلیون تومان توسط اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تامین می شود که با عنایت به پیشرفت قابل قبول مراحل اداری این طرح امید است به زودی زمین چمن شهرگلستان افتتاح شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.