سرپرست شهرداری نسیم شهر:

زحمات نیروی انتظامی بهارستان قابل تقدیر است/ این ارگان در خدمت و در کنار مردم است

سرپرست شهرداری نسیم شهر گفت: نیروی انتظامی همیشه در کنار مردم و در خدمت مردم بوده و این عمل درکنار تلاش‌های ماموران نیروی انتظامی لایق تقدیر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمداسماعیل جانعلی‌زاده سرپرست شهرداری نسیم شهر با اشاره به هفته نیروی انتظامی و تبریک این هفته به تمامی مأموین انتظامی شهرستان بهارستان، اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان و تامین کننده امنیت آنان است.

وی در ادامه با بیان اینکه تلاش‌های نیروی انتظامی بهارستان قابل تقدیر است، تصریح کرد: آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن برای حفظ امنیت شهرهای بهارستان و مبارزه با معضلات اجتماعی نظیر اعتیاد اعتماد دارند.

جانعلی‌زاده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را لایق قدردانی دانست و اذعان داشت: کلیه فرماندهان، مسئولان و آحاد کارکنان ناجا به ویژه واحد نورمحمدی فرماندهی نیروی انتظامی در شهرستان بهارستان و بخش بوستان نیروی انتظامی به دلیل تلاش‌های ارزنده و عملکرد مؤثر  لایق تقدیر و تشکر هستند.

وی همچنین به الزامات نیاز جامعه به وجود نیروی انتظامی اشاره کرد و بیان داشت: در عصر حاضر وجود یک ارگان سازمان یافته و متعهد برای حفظ ارزش‌های جامعه و امنیت شهروندان امری ضروری است، چرا که با وجود نیروی انتظامی عرصه بر سودجویانی که برای منفعت خود، قانون، منفعت و صلاح جامعه و مردم را زیرپا می گذارند، تنگ می شود.

سرپرست شهرداری نسیم شهر درپایان باتوجه به حضور در هفته نیروی انتظامی و ولایی بودن این ارگان، خاطرنشان کرد: امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای فرمانـدهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه و مردم ولایتمدار موفق و موید باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.