فرماندار شهرستان بهارستان:

زائران بهارستانی قم در قرنطینه به سر می برند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: کاروان‌های زیارتی بهارستان به قم در زمان بازگشت شناسایی شدند و درحال حاضر در قرنطینه به سر می برند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،‍ مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم رعایت جانب احتیاط و نکات بهداشتی، بیان داشت: چندین کاروان زیارتی شهرستان بهارستان به قم شناسایی شدند.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت شناسایی این کاروان‌های زیارتی این شهرستان، تبیین کرد: تا حد امکان کاروان‌هایی که از بهارستان به قم رفته بودند شناسایی و در راستای آزمایش قرنطینه شدند تا در صورت وجود موردی از ابتلا به ویروس کرونا از شیوع آن در منطقه جلوگیری شود.

خانجانی با بیان اینکه افراد شناسایی شده درحال حاضر در قرنطینه خانگی به‌سر می‌برند، اظهار داشت: خوشبختانه تا به این لحظه در آزمایشات به‌عمل آمده هیچگونه مورد مشکوکی از این افراد گزارش نشده است.

وی همچنین به آغاز عملیات و اقدامات بهداشتی از خارج از شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: هم اکنون چندین دستگاه اتوبوس زیارتی که کار جابه‌جایی کاروان‌های زیارتی شهرهای گلستان، نسیم شهر و صالحیه را به عهده داشتند همچنان خارج از شهر تحت کنترل و ضدعفونی می باشند تا اطمینان کامل حاصل شود.

فرماندار شهرستان بهارستان درمایان باتوجه به اینکه اقدامات مذکور در جهت حفظ سلامت شهروندان و جلدگیری از شیوع کروناویروس می باشد، خاطرنشان کرد: شهروندانی که در چند وقت اخیر به‌شکل دسته جمعی به قم سفر کرده‌اند و ما موفق به شناسایی آن‌ها نشدیم با مراجع به پزشک از سلامت خود اطمینان پیدا کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.