رییس جدید اداره بازرسی شهرداری گلستان منصوب شد

طی حکمی از سوی آقای فیضی مشاور استاندار و مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد استانداری تهران، ناصر خدایی به عنوان ریاست اداره بازرسی شهرداری گلستان منصوب و معارفه گردید. به گزارش بهارستانه؛ طی حکمی از سوی مشاور استاندار و مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری تهران، ناصر خدایی به سمت […]

طی حکمی از سوی آقای فیضی مشاور استاندار و مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد استانداری تهران، ناصر خدایی به عنوان ریاست اداره بازرسی شهرداری گلستان منصوب و معارفه گردید.

به گزارش بهارستانه؛ طی حکمی از سوی مشاور استاندار و مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری تهران، ناصر خدایی به سمت ریاست اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات شهرداری منصوب شد.

بر اساس این گزارش جلسه معارفه آقای خدایی در سالن کنفرانس دفتر شهرداری و با حضور آقای فیضی مشاور استاندار مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری تهران، کلیه معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.

در این جلسه آقای فیضی مشاور استاندار و مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری تهران گفت: بازرسان در هر نهادی به ویژه در مجموعه شهرداری ها، زبان گویای مردم و بازوی توانمند مدیران در مجموعه به حساب می آیند.

وی در ادامه به بیان اهمیت جایگاه و نقش بازرسی به عنوان یک واحد مؤثر در مدیریت شهری اشاره کرد و بیان داشت: واحدهای بازرسی در تمامی نهادها به ویژه شهرداری وظیفه خطیری به عهده دارند چراکه باید تمام ابعاد و جوانب کار و فعالیت های شهرداری را تحت نظر داشته باشند تا بتوانند وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند.

مدیرکل بازرسی استانداری تهران با اشاره به اینکه بازرسی باید در کلیه کارهایش رضایت خدا و مردم را در نظر داشته باشد، گفت: بازرسی هر مجموعه ای باید از حرکات نابجا پرهیز کند و با در نظر گرفتن مقررات اداری تسلیم تحریکات بیرونی نشود.

گفتنی است در این جلسه از زحمات ابوالفضل فیاضی سرپرست قبلی اداره بازرسی شهرداری و مشاور شهردار در امور ایثارگران تقدیر به عمل آمد.

منبع:روابط عمومی شهرداری گلستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.