ریل‌های راه‌آهن همچنان در بهارستان کشته می گیرد/ نیاز بهارستان به ایمن‌سازی اطراف ریل‌های راه‌آهن

نبود حصار، روگذر و زیرگذر در اطراف ریل‌های راه‌آهن شهرستان بهارستان هر سال باعث بروز حوادث ناگوار و وارد شدن خسارات مالی و جانی شدیدی به شهروندان می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستان، ایجاد حصار در اطراف ریل‌های راه‌آهن به ویژه در اطراف مناطق مسکونی امری بسیار حیاتی و مهم می باشد که عدم توجه به این موضوع می تواند باعث بروز حوادث ناگوار جبران ناپذیری شود و امروز تقریباً در تمام نقاط جهان این امر رعایت می شود و برای عبور و مرور از روی ریل‌های راه‌آهن پل‌های هوایی ایجاد می شود.

اما گفتنی است که در شهرستان بهارستان با وجود اینکه این شرایط بارها حادثه آفریده است، کسی به فکر مناسب‌سازی محیط اطراف ریل‌های راه‌آهن نمی باشد که همین امر عصر روز گذشته باعث شد تا یک عابر پیاده ۵۰ ساله بر اثر برخورد با قطار مسافربری در محدوده نسیم شهر جان خود را از دست بدهد.

بنابر این گزارش، هر ساله تعدادی از شهروندان بهارستانی هنگام عبور از ریل راه آهن در نسیم شهر و شهرگلستان با برخورد با قطار تلفات مالی و جانی زیادی را ثبت می کنند، اما مسئولین شهرستان همچنان به این خسارات و مرگ و میرها بی‌توجه می باشند که این امر واقعاً تاسف بار است.

بدون تردید ساخت زیرگذرها و روگذرها در محدوده راه آهن نسیم شهر و شهرگلستان می تواند در کاهش تلفات و حوادث ناشی از این دست بسیار موثر باشد و انجام این اقدام همراه با حصارکشی در اطراف ریل‌های راه آهن در این منطقه بسیار ضروری می باشد.

درپایان این سئوال پیش می آید که اگر عزیزان و خانواده خود مسئولین نیز مجبور به عبور و مرور از روی ریل‌های راه آهن این منطقه بودند، بازهم مسئولین نسبت به ایمن‌سازی محیط مذکور بی‌توجه بودند یا در سریع‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام می دادند؟

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.