امام جمعه بخش گلستان:

ریشه بخش عمده‌ای از مشکلات، ناکارآمدی مسئولین است/ فرهنگ عاشورا باید گسترش یابد

امام جمعه بخش گلستان گفت: ریشه بخش عمده‌ای از مشکلات امروز مربوط به ناکارآمدی بعضی مسئولین می باشد که البته این موضوع نیز قابل حل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان با اشاره به ماه محرم و فرهنگ عاشورا، عنوان داشت: این ماه فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ حسینی در شهرستان بهارستان می باشد و بدون تردید این فرهنگ باید در سطح شهرستان گسترش یابد.

وی در ادامه با بیان اینکه روحانیون باید در جهت گسترش فرهنگ حسینی گام بردارند، تبیین کرد: بدون تردید نقش روحانیون در راستای ترویج فرهنگ حسینی و عاشورایی غیرقابل انگار می باشد و این قشر می بایست به اهمیت قیام امام حسین (ع) به ویژه در این ماه بپردازند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور باتاکید بر اهمیت نحوه برگزاری مراسم‌های عزاداری در دهه محرم، اذعان داشت: در طول عزاداری‌ها می بایست از هرگونه خرافات در عزاداری به ویژه توسط مداحان اهل بیت پرهیز صورت بگیرد.

وی همچنین در رابطه با اهمیت تشریح اقدامات نظام جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: به واسطه این امر می توان امید را در دل ملت زنده نگه داشت، چراکه بعد از چهل سال از انقلاب خدمات گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف صورت گرفته است که برخی از آن‌ها به درستی اطلاع‌رسانی نشده است.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اینکه بخش عمده‌ای از مشکلات موجود در جامعه به ناکارآمدی برخی از مسئولین برمی گردد، خاطرنشان کرد: بدون شک این امر نیز قابل اصلاح می باشد، چراکه همانگونه که تحریم‌های پس از انقلاب نتوانست حرکت قطار این نظام را متوقف سازد این موضوع نیز نمی تواند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.