رویانیان: پالس‌های مثبتی از طرف برانکو دریافت کردیم/ در مذاکره با دایی همه چیز مشخص می‌شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پالس‌های مثبتی از طرف برانکو دریافت کردیم و در خصوص او نیز یکسری موضوعات بوده که بررسی خواهیم کرد.به گزارش بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگویی در خصوص آخرین وضعیت گزینه‌های پرسپولیس اظهار داشت: ما سه گزینه ایرانی و یک گزینه خارجی برای هدایت پرسپولیس در […]

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پالس‌های مثبتی از طرف برانکو دریافت کردیم و در خصوص او نیز یکسری موضوعات بوده که بررسی خواهیم کرد.به گزارش بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگویی در خصوص آخرین وضعیت گزینه‌های پرسپولیس اظهار داشت: ما سه گزینه ایرانی و یک گزینه خارجی برای هدایت پرسپولیس در نظر داریم و ان‌شاءالله تا روز جمعه فرد مورد نظر را انتخاب خواهیم کرد. ما نمی‌خواهیم شتابزده عمل کنیم اما زمان را هم از دست نمی‌دهیم.

وی افزود: مربی باید فرصت کافی داشته باشد به همین دلیل می‌خواهیم بهترین تصمیم را در این خصوص بگیریم.

وی در خصوص برانکو نیز گفت: پالس‌های مثبتی از طرف برانکو دریافت کردیم و در خصوص او نیز یکسری موضوعات بوده که بررسی خواهیم کرد.

رویانیان در پاسخ به سؤال دیگری که هیئت مدیره مخالف گزینه خارجی است، گفت: بررسی های لازم را در این خصوص انجام می‌دهیم اگر به این نتیجه رسیدیم که گزینه خارجی بهتر است موضوع را با آنها مطرح خواهیم کرد.

وی در خصوص مذاکره با دایی نیز خاطرنشان کرد: ما تمایل داریم تا با دایی سر مذاکرات اصلی برسیم اما مسائلی وجود دارد مانند قرارداد او با راه‌آهن و یک سری موانع دیگر، یک مقدار کارهایی انجام شده و موارد مثبتی نیز در بین بوده اما باید پای میز مذاکره نهایی، همه چیز مشخص شود. در واقع می‌توانم بگویم این تمایلات برای مذاکره با دایی از طرف باشگاه پرسپولیس وجود داشته است.

وی در پایان در خصوص سهام باشگاه پرسپولیس نیز گفت: خوب است که سهام را به پیشکسوتان و هوادران پرسپولیس بدهیم اما اگر از هرکدام از هواداران دو هزار تومان دریافت کنیم 400هزار میلیارد تومان می‌شود. دیوان محاسبات و مسئولان نظارتی بررسی کنند و این سرمایه‌ها برای باشگاه پرسپولیس بماند. استقلال و پرسپولیس 50 میلیون هوادار دارد و حق آنهاست که صاحب سهام باشند. ما می‌توانیم این سهام‌ها را به پیشکسوتان پرسپولیس و هواداران بدهیم.

انتهای پیام/م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.