رونمایی از بازی «فرمانده مقاومت»

در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد از بازی متنسب به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد.

به گزارش بهارستانه، معین، مسئول فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین در مراسمی که به مناسب هفته بسیج و با حضور اقشار مختلف مردم، سردار سلیمانی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین، سردار شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده کل نیروهای مسلح ایران، سالار عقیلی خواننده مطرح کشورمان، خانواده‌های معظم شهدا و جمعی از اصحاب رسانه در سالن ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شده و در آن بازی «سردار مقاومت» رونمایی شد گفت: تکیه بر ظرفیت‌های جوانان و تکیه بر ایمان و توانایی‌های مردم هدف اصلی انقلاب اسلامی ایران است. تکیه بر استعدادهای داخلی کشور خار چشم دشمنان است و برنامه‌های آن شکست خورده است. تیم‌های بسیجی در ۴۸ ساعت گذشته در حوزه بازی ایده‌های خود را مطرح کردند و ضد انقلاب از این فضا و گردهمایی اذیت شدند.

وی تصریح کرد: قصد معرفی برترین و فعال‌ترین افراد حوزه بازی را داریم و شگفتانه ما رونمایی از بازی حاج قاسم است و این بازی تنه به تنه بازی‌های دنیا خواهد زد.

حامیان «شتاب دهنده حرکت اول» برای ساخت این بازی، موسسه رزمندگان اسلام و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری و چند نهاد دیگر بوده اند.

در قسمتی از برنامه از نامزدهای بخش برترین پایگاه اطلاع رسانی، برترین مرکز تولیدات فضای مجازی بسیج، برترین نامزدهای بخش مدیران شبکه مردمی سایبری انقلاب، برترین نامزدهای بخش اینفلوئنسرهای توئیتر شمسا، برترین مرکز آموزش فضای مجازی بسیج، برترین فعالان شبکه مردمی سایبری انقلاب با حضور مدیرعامل موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام، سردار شیرازی و سردار جهانگیری و تنی چند از مسئولین تقدیر به عمل آمد. همچنین از خانواده شهید مدافع حرم محمد کامران و مهدی قاضی خانی با اجرای یک نمایش خاص تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.