روند برخورد با سد معبر در جاده ساوه جدی‌تر شد/ طرح برخورد با نمایشگاه‌داران اتومبیل در بهارستان اجرا گردید

در راستای برخورد و مقابله با معضل سد معبر در شهرستان بهارستان، طرح برخورد با نمایشگاه‌داران اتومبیل اجرا گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مشکل سد معبر، معضلی می باشد که سال‌های طولانی است که شهروندان شهرستان بهارستان در نقاط مختلف شهرستان با آن درگیر می باشند و عملکرد‌های مقطعی و گاهاً نمایشی مسئولین در طول این مدت مربوطه نیز دردی از دردهای شهروندان دوا نکرده است.

نمایشگاه‌داران اتومبیل جاده ساوه از جمله بزرگترین سد معبرکنندگان سطح بهارستان به شمار می روند که به زمین سد معبر کرده خود نیز حس مالکیت داشته و حاضر به خودداری از این کار نیز نمی شوند، هرچند که عدم وجود برخوردهای قاطع و قانونی نیز در این خصوص بی‌تاثیر نبوده است.

این نمایشگاه‌داران که به پارک دوبل و توقف در محل‌های ممنوعه عادت دارند، امروز با طرح برخورد با نمایشگاه‌داران اتومبیل با همکاری پلیس راهور، اتحادیه و اماکن روبه‌رو شدند و برخورد قاطع و قانونی مأموران و مسئولان بهارستانی به خوبی تاثیر خود را برجای گذاشت.

گفتنی است که در راستای اجرای طرح مذکور بالغ بر ۱۱ نمایشگاه در حاشیه جاده ساوه و در محدوده شهرستان بهارستان به دلیل سد معبر و پارک در محل‌های ممنوعه پلمب شد و پرونده متخلفین جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی مربوطه ارسال گردید.

درپایان لازم به ذکر است که اجرای مستمر چنین طرح‌هایی با همکاری ادارات و دستگا‌ه‌های مربوطه بدون شک تاثیر به سزایی در رفع مشکلات موجود حاصل از سد معبر در سطح شهرستان خواهد داشت و همچنین پلمب ۱۱ نمایشگاه در گام اول این طرح نشان از تعداد بالای تخلفات دارد که لزوم استمرار و قاطعیت این طرح‌ها را تشدید می نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.