دهیار روستای خیرآباد پایین:

روستای خیرآباد فاقد پایین شناسه ملی است/ بودجه‌ای به خیرآباد پایین داده نمی شود

دهیار روستای خیرآباد پایین گفت: تمامی اقدامات و هزینه‌های این روستا با مساعدت بخشداری بوستان و فرمانداری بهارستان انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یعقوبی دهیار روستای خیرآباد پایین در رابطه با شرایط این روستا، اظهار داشت: مجموعه دهیاری خیرآباد پایین در حاشیه ریل آهن و مرز سلطان آباد تازه تاسیس می باشد و پروژه‌هایی را به جهت رفع مشکلات و کمبودهای موجود در دست اجرا دارد.

وی با تشریح برخی اقدامات این مجموعه در روستای خیرآباد پایین، تصریح کرد: جدول گذاری از اولین تلاش‌‌های دهیاری می باشد که تاکنون خیابان آیت‌الله‌ هاشمی رفسنجانی ۷۵۰ متر زیرسازی و جدول‌گذاری شده که به امید خدا در هفته آینده این معبر آسفالت می شود و همچنین جدول‌گذاری و آسفالت خیابان‌های نبوت و رسالت ۵ در هفته آینده شروع خواهد شد و در آینده نزدیک تمامی معار روستا ساماندهی می شود.

یعقوبی در ادامه با اشاره به دیگر اقدامات درحال اجرا در دهیاری روستای خیرآباد، عنوان داشت: عملیات اجرای ۷۰ مترمکعب سنگ مالون روبه‌روی زیر گذر این روستا و همچنین نامگذاری و نصب تابلو کلیه کوجه‌ها و خیابان‌ها در سطح خیرآباد پایین انجام شده است.

وی همچنین با بیان اینکه رفع تمامی کمبودهای این روستا نیازمند زمان و صبر می باشد، تصریح کرد: نیاز است ساکنین روستا بدانند که خیرآباد پایین فاقد شناسه ملی است و هیچ گونه بودجه‌ای به جهت اجرای پروژه‌ها و طرح‌های خود از سوی دولت دریافت نمی کند.

دهیار روستای خیرآباد پایین درپایان باتوجه به تلاش مسئولین شهرستان بهارستان برای رفع مشکلات این روستا، خاطرنشان کرد: درحال حاضر تمام هزینه‌ها با مساعدت بخشداری بخش بوستان و فرمانداری بهارستان به این روستا تعلق می گیرد و با کمک مسئولین شهرستانی پروژه‌های مختلف در خیرآباد پایین اجرا می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.