روستای اورین در لیالی قدر میزبان شهدای گمنام شد

به دنبال پیگری‌های شهروندان بهارستانی برای میزبانی شهدای گمنام، روستای اورین در لیالی قدر میزبان شهدای گمنام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، با هماهنگی‌های انجام شده، مردم روستای اورین شهرستان بهارستان میزبان یک شهید گمنام در مسجد حضرت ابوالفضل العباس (ع) محله تاجیک بودند، که بسیاری ازساکنین این روستا و شهروندان بهارستانی به استقبال ای نشهید والامقام رفتند.

بنابر این گزارش مساجد و اماکن مذهبی زیادی در سطح شهرستان بهارستان برای حضور شهدای گمنام درخواست داشتند و لذا پیگیری‌هایی انجام شد، تا مراسم لیالی قدر در روستای اورین با حضور این شهدای گمنام متبرک شود.

گفتنی است که باید از معنویتی که به واسطه حضور این شهدای گرانقدر در شب‌های قدر ایجاد می شود حداکثر بهره برداری فرهنگی را کنیم چراکه شب‌های قدر بهترین فرصت برای مناجات با خدا می باشد و حضور این شهدای عزیز نیز می تواند تاثیر مضاعفی بر فضای روحانی اماکن مذهبی شهرستان بهارستان داشته باشد.

شهدای گرانقدر جان خود را فدا کردند تا ما امروز، امنیت و آرامش داشته باشیم و امنیت حاصل در کشور مرهون خون شهدا است و همه ما می بایست سعی کنیم فرهنگ شهید و شهادت را در جامعه گسترش داده و دلاور مردی‌های این شهدا را از یاد نبریم، که گویا این امر در بین شهروندان بهارستانی به خوبی نهادینه شده است، چراکه استقبال مردم بهارستان در زمان‌های مختلف از شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم بی‌نظیر بوده است.

درپایان لازم به ذکر است که مسجد جامع اورین نیز در روز چهارشنبه در مراسم یادواره شهدای اورین میزبان شهید گمنام دیگری می باشد، که این امر هم یکی دیگر از برکات ماه مبارک رمضان برای شهرستان بهارستان به حساب می آید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.