فرماندار شهرستان بهارستان:

روز قدس نماد وحدت جهان اسلام است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: روز جهانی قدس نماد وحدت و همدلی و یکپارچگی تمامی مسلمانان به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت روز جهانی قدس، بیان داشت: این روز نماد وحدت و همدلی و یکپارچگی تمامی مسلمانان و یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.

وی در ادامه با بیان اینکه روز قدس روزی است که مظلومین و عدالت طلبان فریاد ایستادگی حق در برابر باطل را طنین انداز می کنند، تبیین کرد: این روز، روز تبلور وعده الهی می باشد که حکومت مستکبران و کاخ ظالمان را که از تار عنکبوت سست‌تر است، ناپایدار می کند و خواب از چشمان سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی می رباید.

خانجانی با اشاره به اینکه در سال جاری شیوع ویروس منحوس کرونا مانع از تشکیل صفوف و حضور پر رنگ مردم این شهرستان انقلابی شده است، اظهار داشت: مردم شهرستان بهارستان در بزرگداشت این روز بزرگ، علاوه‌بر گوش جان سپردن به سخنان رهبر معظم رهبری (مدظله العالی)، همچون سال‌های گذشته با آرمان‌های امام راحل عظیم الشان (ره) تجدید پیمان می کنند و به این امید که هرچه زودتر زمینه آزادی قدس شریف و مظلومان فلسطین فراهم گردد.

وی درپایان باتوجه به اینکه روز قدس جزو مهم‌ترین روزها به شمار می رود، افزود: یوم الله قدس به عنوان نماد وحدت جهان اسلام و نقطه عزت و کرامت مسلمانان به شمار می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.