فرماندار شهرستان بهارستان:

روز قدس میراث و یادگار معمار کبیر انقلاب برای جهان اسلام است/ آزادی قدس شریف در گرو وحدت جهان اسلام است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: آزادی قدس شریف در گرو اتحاد بین مسلمانان، وحدت جهان اسلام و همچنین دفاع و حمایت از خط مقاومت می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت و ضرورت برگزاری راهپیمایی روز قدس، عنوان داشت: روز جهانی قدس در واقع روز نمایش شکوه اتحاد و همبستگی جهان اسلام به شمار می رود و تجلی همدلی و فریاد برائت از ظلم و ستم امت اسلامی علیه رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی می باشد.
وی در ادامه با بیان اینکه روز قدس میراث و یادگار همیشه جاوید امام خمینی (ره) است، تصریح کرد: این روز زمانی برای تحکیم همدلی‌ها و همزبانی‌ها و همچنین روز تجدید پیمان‌ها و عهدها در پیروی از پیامبر اسلام (ص) و ائمه معصومین (ع) می باشد.
سلیمان‌پور در خصوص موضوع آزادی قدس شریف و فلسطین اشغالی، گفت: وحدت جهان اسلام، دفاع از خط مقاومت و مبارزه با گروه‌های تکفیری و تروریستی در منطقه عواملی می باشند که توجه به آن‌ها می تواند سبب آزادسازی قدس شریف شود.
وی همچنین به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت المقدس و سکوت بعضی از کشورهای مسلمان خاورمیانه در برابر این موضوع اشاره کرد و اذعان داشت: اگر دنیای اسلام دچار اختلاف نمی شد و مسلمانان بایکدیگر متحد بودند، دونالد ترامپ و دولت آمریکا هرگز اجازه چنین جسارتی را به خود نمی دادند.
فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به حضور همیشگی مردم بهارستان در صحنه حمایت از انقلاب و دفاع از مظلومان، خاطرنشان کرد: بدون شک شهروندان همیشه در صحنه شهرستان بهارستان نیز امروز، همگام با سایر هموطنان در سراسر کشور، انزجار و نفرت خود را از رژیم کودک‌کش و اشغالگر قدس شریف اعلام خواهند کرد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.