امام جمعه بخش گلستان:

روز قدس امسال متفاوت برگزار می شود/ معیشت جزو مشکلات اساسی مردم است

امام جمعه بخش گلستان گفت: روز قدس سال جاری باتوجه به ابلاغیه‌های ستاد مقابله با ویروس کرونا متفاوت برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان با اشاره به شعار سال جاری، عنوان داشت: چندین سال است که مقام معظم رهبری (مدظله) یک عنوان انتخاب می کنند که نوعاً سبقه و رنگ تولید و اقتصاد دارد و این یک نوع ریل گذاری و یک نوع سیاست کلی با رویکرد اقتصادی و تولید می باشد.

وی در ادامه معیشت را از مشکلات اساسی مردم برشمرد و تبیین کرد: بحث اقتصاد در کنار مسائل فرهنگی مشکل حاد مردم امروز است که متاسفانه دشمنان ما ناجوانمردانه تحریم می کنند تا جایی که راه‌های رسیدن دارو را بر روی بیماران می بندند و به هر طریقی دشمنان هر آنچه از دستشان بیاید شیطنت و سنگ اندازی می کنند و اینجاست که باید اقتصاد مقاوم سازی شود که در این خصوص نیز مقام معظم رهبری (مدظله) اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور با بیان اینکه شهرستان بهارستان منطقه مهاجر پذیر می باشد، اظهار داشت: عموم مردم این شهرستان کارگر و انسان‌های زحمتکش می باشند و کارگاه‌ها و کارخانجات نسبتاً فعال می باشند و امید است با درایت و تدبیر و اتخاذ روش‌های هوشمندانه از این که هست بهتر شود.

وی همچنین به لزوم رشد و جهش تولید برای تحقق شعار سال اشاره کرد و گفت: در عرصه تولید نیاز به کار و تلاش مضاعف و نیاز به عزم ملی است و نیاز است از نظرات نخبگان و دانشگاهیان استفاده شود و باید صدور مجوزها روان‌سازی شود و مشکلات کارآفرینان و واحدهای تولیدی نیز برطرف شود.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به نزدیکی روز قدس، افزود: امسال مراسم روز قدس در اکثر شهرهای کشور متفاوت از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد بنابراین در شهرستان بهارستان نیز براساس ابلاغیه‌های ستاد مقابله با ویروس کوید۱۹ کشوری عمل خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.