شهردار شهرگلستان:

روز خبرنگار روز حق گویی و حق جویی است/ روحیه امید و همبستگی خبرنگاران باید در جامعه دمیده شود

شهردار شهرگلستان گفت: روحیه امید، نشاط و همبستگی در بین فعالان عرصه خبر و رسانه ستودنی است و این روحیه باید در جامعه نیز دمیده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رحیم پرچگانی شهردار شهرگلستان با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه شهرگلستان و شهرستان بهارستان، عنوان داشت: امید است روحیه امید، نشاط و همبستگی اجتماعی توسط فعالان عرصه خبر، رسانه و اطلاع رسانی در جامعه دمیده شود.

وی در ادامه باگرامیداشت یاد شهدای والامقام خبرنگار و اصحاب رسانه، تصریح کرد: روزخبرنگار فرصتی مغتنم برای تجلیل و قدردانی از زحمات خبرنگاران به پاس تلاش‌ها و زحمات این قشر در جامعه می باشد.

پرچگانی باتاکید بر منشا نامگذاری هفدهم مردادماه به نام روز خبرنگار، گفت: این روز به مناسبت شهادت محمود صارمی به روز خبرنگار نامگذاری شده و فرصت خوبی برای تجلیل و قدردانی از زحمات قشری فرهیخته به شمار می رود که با تلاش بی‌وقفه و‌ شبانه روزی در جهت دسترسی، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات و تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی به مردم گام برداشته است.

وی همچنین با بیان اینکه خبرنگاران همواره همانند دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را برافراشته‌اند، تبیین کرد: با اعتقاد به نقش تاثیرگذار رسانه‌ها در جامعه امروز، امید دارم این وظیفه همچنان با قوت و دقت، همراه با رعایت اخلاق و امانت‌داری، در راستای مصالح  و منافع ملی و با پرهیز از برخی تعصبات انجام شود.

شهردار شهرگلستان درپایان روز خبرنگار را روز حق‌گویی، حق‌جویی و روز پاسداشت قلم برشمرد و خاطرنشان کرد: بدون تردید تلاش تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرگلستان و شهرستان بهارستان در جهت گفتن حق و حقیقت و خدمت به مردم و جامعه می باشد که این تلاش لایق تقدیر است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.