شهردار شهرگلستان:

روح استکبار ستیز انقلاب در مسئله فلسطین دیده می شود/ شهروندان گلستانی با حضور حداکثری خود، حمایت خود را از فلسطین اعلام خواهند کرد

شهردار شهرگلستان گفت: شهروندان شهرگلستان با حضور در راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور، حمایت خود را از آرمان قدس و ملت مظلوم فلسطین اعلام می نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان در خصوص برگزاری راهیمایی روز قدس در شهرگلستان، اظهار داشت: بدون تردید روز جمعه، شهروندان شهرگلستان همراه با سراسر کشور به استکبار جهانی خواهند فهماند که هرگز از اصول و آرمان‌های خود دست نمی کشند.

وی در ادامه انقلاب اسلامی را برهم زننده سلطه شیطانی صهیونیسم غاصب دانست و تبیین کرد: به خوبی قابل درک می باشد که روح استکبار ستیز و عدالت‌خواه انقلاب اسلامی در مسئله فلسطین تبلور یافته است.

علیرضا عرب همچنین در رابطه با روز قدس و اهمیت این روز، اذعان داشت: روز قدس در حقیقت روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان، روز استقامت، سرافرازی، عدالت‌خواهی و اتحاد دنیای اسلام و همچنین یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیتی بی‌مرز می باشد که نباید از کنار آن به سادگی گذشت.

وی با اشاره به پیش بینی حضور حداکثری شهروندان گلستانی در راهپیمایی روز قدس، تصریح کرد: در این مقطع حساس و مهم، مردم غیور و انقلابی شهرگلستان همگام با مردم سراسر کشور با حضور دشمن شکن و حماسه آفرین خود بار دیگر حمایت خود از آرمان قدس و ملت مظلوم فلسطین اعلام خواهند کرد.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به آغاز شدن راهپیمایی روز قدس از فلکه دوم شهرگلستان، خاطرنشان کرد: بدون شک شهروندان بهارستانی همانند تمامی مسلمانان جهان هرگز از اصول و آرمان‌های خود دست نخواهند کشید و به مبارزان فلسطینی، این امید را خواهند داد که در مبارزه خود علیه اشغالگران قدس شریف، تنها نیستند و تمامی مسلمانان جهان در این مسیر همواره یار و یاور آن‌ها می باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.