رهبر جهان اسلام در منزل بسیجی شهید

حضور فرمانده کل قواي نظامي در خانه يک سرباز جان‌باخته در هيچ‌يک از نظام‌هاي سياسي جهان مرسوم نيست و روابط فرمانده با سرباز در چارچوبي پادگاني تعريف شده است.

حضور فرمانده کل قوای نظامی در خانه یک سرباز جان‌باخته در هیچ‌یک از نظام‌های سیاسی جهان مرسوم نیست و روابط فرمانده با سرباز در چارچوبی پادگانی تعریف شده است. در ایران اسلامی اما فرمانده کل قوا، رهبر دینی و ولی فقیه است، با این حال چنین ارتقایی در جایگاه و سمت فرمانده کل قوا، نه تنها سبب دوری بیشتر بدنه نیروهای نظامی و بسیجی از رهبری نشده است بلکه رهبر و فرمانده کل قوا به خانه سرباز می‌رود و لباس خادمی سید‌الشهدای بسیجی شهید را می‌بوسد. در سویی دیگر فرمانده کل سپاه به عیادت بسیجی جانباز در بیمارستان می‌رود و دست او را می‌بوسد.
این رابطه فقط در فرهنگ اسلامی شکل می‌گیرد، فرهنگی غنی و متعالی که متأسفانه غول رسانه‌ای و فرهنگی امپریالیزم، تصویری وارونه و غیرواقعی از آن به مغز تهی مخاطبان خود تزریق می‌کند.
روی دیگر این نزدیکی فرمانده کل قوا با سربازان و بسیجیان، آنجا خود را نشان می‌دهد که در گزارشی که پنتاگون از مانع اصلی حمله امریکا به ایران تهیه کرده آمده است که با فرض حمله به ایران، نیروهای امریکایی دست‌کم با ۵ میلیون شهادت‌طلب بسیجی آماده به رزم روبه‌رو هستند که آماده‌اند تا پیش از رسیدن نیروهای متخاصم به مقر رهبری جان خود را فدای او کنند.
دیروز حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در منزل یکی از این بسیجیان جان‌فدا، شهید محمدحسین حدادیان رفت و دیداری گرم و صمیمی با خانواده آن شهید داشت. به روایت پدر محمدحسین ۲۵ نفر از دوستان شهید که پیش از ورود رهبری به‌طور سرزده به منزل شهید رفته بودند و در اتاق دیگری جمع شده بودند، فرصت یافتند با رهبر انقلاب دیدار کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.