عضو شورای اسلامی شهرگلستان:

رمز موفقیت شورای اسلامی شهر دوری از تفرقه است/ ادارات خدمات رسان باید زیر نظر شورای اسلامی شهر قرار بگیرند

عضو شورای اسلامی شهرگلستان گفت: ادارات خدمت رسان در شهرها به جهت بهبود عملکرد باید زیر نظر شوراهای اسلامی شهر قرار بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی حسنی عضو شورای اسلامی شهرگلستان با مثال زدنی خواندن اتحاد و همدلی در دوره پنجم شورای اسلامی، اظهار داشت: تمامی مصوبات شورا به اتفاق آرا بوده و این موضوع یعنی همه مصوبات در شورای اسلامی شهرگلستان و همچنین تصمیمات کلان همگی با ۹ رای تصویب شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه این امر نشان دهنده بلوغ فکری دوره  پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا است، تبیین کرد: همدلی و اتحاد شورای اسلامی شهر بیانگر  همت و تلاش دوستان می باشد که بتوانیم با همفکری همدیگر به شهروندان گلستانی خدمت کنیم.

حسنی در رابطه با برنامه‌های شورای اسلامی شهرگلستان در سال ۹۷، اذعان داشت: از جمله اصلی‌ترین برنامه‌های ما در سال جاری تحقق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر “حمایت از کالای ایرانی” می باشد و شورای شهر به سهم خود در این زمینه تمام تلاش خود را خواهد کرد.

وی باتاکید بر اهمیت قرار گرفتن شورای اسلامی شهر در جایگاه اصلی خود، تصریح کرد: شورای اسلامی گلستان جایگاه خود را تا حدود زیادی در بین شهروندان پیدا کرده است، اما از نظر من  یک ایراد اساسی که به قانون شوراها وارد می باشد، که شورا، اسماً شورای شهر است، اما عملاً فقط شورای شهرداری به حساب می آید.

عضو شورای اسلامی شهرگلستان همچنین در خصوص لزوم تغییر این قانون، گفت: در ایران هم مانند کشورهای خارجی می بایست ادارات خدمات رسان زیر نظر شورای اسلامی شهر قرار بگیرند تا با هماهنگی و همپوشانی بهتری برای شهر کار کنند.

وی درپایان باتوجه به لزوم هم سویی و اتحاد اعضای شورای اسلامی شهر، افزود: رمز موفقیت  شوراها تعامل و اتحاد بین اعضا بوده و تنها راه موفقیت شورای اسلامی شهرگلستان در مسیر خدمتگزاری به مردم، تعامل، وحدت، انسجام  و دوری از تفرقه است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.