رقص کرونا در تالارهای متخلف بهارستان

تعدادی از تالارهای منطقه بنا به دلایل مختلف اقدام به فعالیت بدون مجوز کرده‌اند که همین امر زمینه تشدید بیماری کرونا را در بهارستان فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، به دنبال اجرای راهکارهای مقابله با کرونا، فعالیت تالارهای عروسی به عنوان صنوف پرخطر تعطیل اعلام شده است، اما با این وجود برخی از تالارهای شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم خود سرانه فعالیت خود را از سر گرفته‌اند.

گفتنی است که تالارها به جهت جای دادن یک جمع بزرگ در طول یک مراسم زیر یک سقف می توانند بسیار بیشتر از دیگر صنوف زمینه ساز انتقال ویروس باشند و شاید مهمترین دلیل برای تاخیر در صدور مجوز برای فعالیت آن‌ها هم همین امر باشد.

فعالیت بدون مجوز تالارهای عروسی در این منطقه نشان می دهد که آن‌ها اصرار بر جلوگیری از ادامه ضرر و زیانی دارند که به گفته خودشان کمرشکن بوده است و از طرفی برخی خانواده‌ها اصرار به برگزاری مراسم عروسی دارند.

بدون تردید در این شرایط ضروری است که تصمیمات مرتبط با این بخش هرچه سریعتر اتخاذ شود و آنچه قطعاً ضروری است تقویت بعد نظارت بر عملکرد بهداشتی تالارها و آموزش و حساس سازی هرچه بیشتر مردم در استفاده از خدمات این مراکز است تا بهارستان دوباره دوران وحشتناک پیک بیماری را تجربه نکند و داستان عروسی‌ها به عزا ختم نشود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.