رقابت پرسپوليس و سپاهان براي سوم شدن

سه ديدار آخر هفته بيست و هفتم ليگ برتر در روزهاي پنجشنبه و جمعه برگزار مي‌شود و در يکي از بازي‌هاي حساس پرسپوليس ميزبان صباي قم است. به گزارش بهارستانه،سه ديدار آخر هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال در روزهاي پنجشنبه و جمعه برگزار مي‌شود. ديدارهايي که نتايجش براي تيم‌هاي بالاي و پايين جدول […]

سه ديدار آخر هفته بيست و هفتم ليگ برتر در روزهاي پنجشنبه و جمعه برگزار مي‌شود و در يکي از بازي‌هاي حساس پرسپوليس ميزبان صباي قم است.

به گزارش بهارستانه،سه ديدار آخر هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال در روزهاي پنجشنبه و جمعه برگزار مي‌شود. ديدارهايي که نتايجش براي تيم‌هاي بالاي و پايين جدول بسيار مهم و تعيين کننده است. پرسپوليس و سپاهان براي رسيدن به رده سوم با يکديگر رقابت مي‌کنند.

تراکتورسازي – راه آهن؛ قهرمان وارد مي‌شود

نتيجه ديدار رفت: راه آهن يک تراکتورسازي 2

به گزارش فارس، اين اولين بازي تراکتورسازي بعد از قهرماني در جام حذفي است و انتظار مي‌رود که تماشاگران زيادي براي حمايت از اين تيم به ورزشگاه بروند تا يک جشن قهرماني خانگي هم در تبريز برگزار شود. تراکتورسازان که جواز حضور در فصل آينده ليگ قهرمانان را هم کسب کرده‌اند نتايج ديگر ديدارهاي ليگ براي‌شان حساسيتي ندارد اما اين بازي براي راه آهن حکم مرگ و زندگي را دارد و اگر اين تيم بازنده شود همچنان در خطر سقوط باقي مي‌ماند ولي اگر بتواند از تراکتورسازي امتياز بگيرد به بقا اميدوارتر خواهد شد. در هر صورت اين بازي تحت تاثير قهرماني جام حذفي است و بعيد است قرمزپوشان تبريزي بخواهند جشن خانگي خود را خراب کنند و مي‌خواهند در اين بازي هم پيروز شوند تا حداقل ششمي خود را تثبيت کند. کريم انصاري‌فرد هم که در کورس کسب عنوان آقاي گلي ليگ است بهترين فرصت را دارد تا مقابل يکي از خطوط ضعيف دفاعي بر تعداد گل‌هايش اضافه کند و عنوان آقاي گلي را کسب کند.

مس – سپاهان؛ سه امتياز واجب‌تر از نان شب

نتيجه ديدار رفت: سپاهان صفر- مس صفر

مس فينال جام حذفي را در خانه از دست داد. کرماني‌ها که آخرين تيم جدول ليگ هستند دوست داشتند اين فصل کابوس‌وار خود را با قهرماني در جام حذفي به پايان برسانند که در اين امر موفق نبودند. مس اگر مي‌خواهد در ليگ برتر بماند بايد در اين بازي پيروز شود. مساوي هيچ دردي از اين تيم درمان نمي‌کند از سويي ديگر سپاهان هم مي‌خواهد تا لحظه آخر براي قهرماني بجنگد. زردپوشان اصفهان اگر در اين بازي پيروز شوند مي‌توانند جاي نفت تهران را در رده سوم بگيرند اما مس حتي در صورت برد هم نمي‌تواند از مکان شانزدهم تکان بخورد ولي اين برد آنها را به آينده اميدوار خواهد کرد. سه امتياز اين مسابقه براي هر دو تيم از نان شب واجب‌تر است.

پرسپوليس – صباي قم؛ نبرد سرخپوشان پرحاشيه پيروز مي‌شوند؟

نتيجه ديدار رفت: صباي قم يک پرسپوليس يک

پرسپوليس در حساس‌ترين زمان فصل دچار حواشي فراواني شده و کمتر روي آرامش را در اين روزها مي‌بيند. از جر و بحث دايي و پروين در وازرت ورزش گرفته تا جلسه پيشکسوتان با پروين و افشاگري مايلي‌کهن در مورد دستمزد علي دايي، با اين حال بازيکنان مي‌گويند مشکلات مالي را فراموش کرده‌اند و فقط به دنبال موفقيت در چهار ديدار باقيمانده ليگ هستند. سرخپوشان اگر مي‌خواهند به قهرماني يا کسب سهميه آسيا اميدوار باشند بايد در اين بازي پيروز شوند وگرنه ديگر شانس‌شان براي قهرماني به حداقل مي‌رسد. صباي قم هم که با 28 امتياز خيالش تقريبا از سقوط نکردن راحت است، در اين بازي براي اعاده حيثيت بازي مي‌کند و شاگردان مرفاوي مي‌خواهند در آخرين بازي سال 92 در ليگ برتر مقابل پرسپوليس درخشش داشته باشند. البته تيم صبا هم مثل پرسپوليس گرفتار حواشي و مشکلات مالي شده است. با اين حال رضا عنايتي گلزن کهنه‌کار ليگ برتر انگيزه زيادي براي درخشش در اين بازي دارد. عنايتي اگر بتواند در اين بازي گل بزند يک گام جلوتر از ديگر بازيکنان گلزن ليگ خواهد ايستاد به شرطي که کريم انصاري فرد در بازي تراکتورسازي با راه آهن گلزني نکند. او مستحکم‌ترين خط دفاع ليگ را مقابل خود دارد و مثل انصاري‌فرد کار راحتي ندارد. پرسپوليس پرحاشيه فقط در صورت برد در اين بازي شرايطش کمي مثبت خواهد شد اما باخت يا مساوي خانگي ممکن است سرخپوشان را دچار تنش و حاشيه بيشتر کند. پرسپوليس در صورت برد و توقف سپاهان مقابل مس مي‌تواند به رده سوم جدول برسد.

منبع:ورزش3

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.