رفع مشکلات قطعی و کم آبی روستای همدانک در دستور کار مسئولین بهارستانی قرار گرفت

بررسی و رفع مشکلات قطعی و کم آبی روستای همدانک طی برگزاری جلسه‌ای با حضور مسئولین بهارستانی در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست بررسی و رفع مشکلات قطعی و کم آبی روستای همدانک شهرستان بهارستان با حضور سیف‌اله علامی بخشدار بخش بوستان، حسین عابدین‌زاده رئیس شورای اسلامی بخش بوستان، حسین لطفی‌طلب دهیار همدانک، رئیس اداره آب و فاضلاب بوستان و جمعی دیگر از مسئولین و اعضای شورای اسلامی روستا در محل دهیاری روستای همدانک برگزار گردید.

بنابر این گزارش، در نشست مذکور مقرر شد اداره آب و فاصلاب بخش بوستان در برخی از کوچه‌های این روستا هوا گیری و اصلاح شبکه آب را انجام دهد و در راستای انجام این اصلاح تا آخر هفته اقدام شود تا پیش از آغاز سال نوع این معضل در روستای همدانک شهرستان بهارستان رفع گردد.

گفتنی است که مساعدت دهیاری همدانک با صدور مجوز حفاری از جمله دیگر مصوبات نشست برگزار شده بود و در طول این جلسه پیرامون نحوه اجرای اقدامات و رفع مشکلات آبی موجود در این روستا توسط مسئولین بحث و گفت‌گو صورت گرفت.

در ادامه این نشست اعضای حاضر با حضور در برخی از کوچه‌ها و همچنین تعدادی از منازل ساکنین روستای همدانک وضعیت فشار آب شرب و کیفیت آن را بررسی کردند تا از نزدیک با مشکلات موجود در این حوزه آشنا شده و در راستای رفع آن اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که نشست بررسی و رفع مشکلات قطعی و کم آبی روستای همدانک به سئوالات حاضرین در جلسه در رابطه با مطالب مطرح شده پاسخ داده شد تا خللی در اقدامات پیش‌بینی شده پیرامون رفع مشکل آب ایجاد نشود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.