رفع مشکلات حوزه حمل و نقل بهارستان در دستور کار مسئولین استانی قرار گرفت

رفع مشکلات حوزه حمل و نقل شهرستان بهارستان در نشست کمیسیون اجرایی ایمنی حمل و نقل استان تهران مورد بررسی مسئولین استای قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کمیسیون اجرایی ایمنی حمل و نقل استان تهران با حضور ملیحه باقری معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان بهارستان، طلایی سرپرست شهرداری نسیم شهر، مدیرکل راهداری استان تهران، رئیس اوژانس تهران، رئیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران و جمعی دیگر از معاونان و مدیران کل استان تهران و شهرستان بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش در طول نشست مذکور وضعیت ایمنی جاده‌های شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم، ایمنی آزادراه تهران – ساوه در این جلسه مورد بررسی مسئولین قرار گرفت و تصمیمات لازم در این راستا اخذ گردید.

همچنین گفتنی است که اجرای رمپ و لوپ روستای اورین، واگذاری و نگهداری دو پل عابر پیاده در جاده پایانه حمل و نقل به شهرداری نسیم شهر و اجرای آسفالت افتادگی شانه‌های آزادراه تهران – ساوه از جمله مصوبات نشست کمیسیون اجرایی ایمنی حمل و نقل استان تهران می باشد.

در طول این نشست هریک از مسئولین حاضر گزارش‌هایی در رابطه با عملکرد اداره یا سازمان خود ارائه کرده و به بحث و گفت‌وگو پیرامون اهداف برگزاری این جلسه پرداختند.

لازم به ذکر است درپایان نشست کمیسیون اجرایی ایمنی حمل و نقل استان تهران به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.