رفع مشکلات بانوان کار آفرین در دستور کار مسئولین بهارستانی قرار گرفت

مسئولین شهرستان بهارستان با برگزاری یک نشست، مسائل و مشکلات بانوان کار آفرین و توسعه فضای کسب و کار را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نخستین نشست بررسی مسائل و مشکلات بانوان کار آفرین و توسعه فضای کسب و کار با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، حجت الاسلام والمسلمین پیران رئیس اداره اوقاف شهرستان، سیف‌اله علامی بخشدار بخش گلستان، نجفی بخشدار بخش بوستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

گفتنی است که برگزاری نشست مذکور مسئولین شهرستان بهارستان برای اولین بار در سال جاری به صورت رسمی به حوزه رفع مشکلات بانوان کار آفرین فعال در سطح شهرستان ورود کردند که تصمیمات مهمی نیز در طول این جلسه اخذ گردید.

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به جایگاه بانوان در جامعه امروز، بیان داشت: بدون تردید در شهرستان بهارستان توجه ویژه‌ای به زنان خانواده داریم و امیدواریم بتوانیم توفیقات لازم را در این زمینه داشته باشیم.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت رسیدگی به بانوان و مسائل مربوط به آن‌ها در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: تاکنون در سال جاری یک غربالگری برای زنان خانواده انجام شده است و به دنبال انجام ۲ غربالگری دیگر از زنان خانواده در آینده نزدیک می باشیم.

خانجانی درپایان باتوجه به لزوم اشتغال آفرینی برای زنان سرپرست خانوار و حمایت از بانوان کارآفرین، خاطرنشان کرد: بدون تردید با ایجاد کارگاه‌ها با حضور بانوان و زنان سرپرست خانوار و همچنین ساماندهی آن‌ها می توانیم بسیاری از مشکلات را در سطح شهرستان رفع نماییم.

بنابر این گزارش در طول نشست مذکور مسئولین شهرستان بهارستان علاوه‌بر مطرح کرد و شنیدن مسائل و مشکلات موجود، دستورات و مصوبات لازم را صادر کردند تا پیش از برگزاری نشست بعدی اجرایی شوند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست بررسی مسائل و مشکلات بانوان کار آفرین و توسعه فضای کسب و کار به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مطرح شده، پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.