رفع خطر و آوار برداری ساختمان سه طبقه تخریب شده

شهردار رباط کریم از رفع خطر و آوار برداری ساختمان سه طبقه تخریب شده بر اثر انفجار مهیب آبگرمکن گازی در شهرک وحیدیه خبر داد.

به گزارش بهارستانه، یونس غفاری شهردار رباط کریم از رفع خطر و آواربرداری ساختمان سه طبقه تخریب شده بر اثر انفجار آبگرمکن گازی در شهرک وحیدیه خبر داد و گفت : به منظور حفظ سلامت و امنیت شهروندان عزیز ، شهرداری رباط کریم اقدام به رفع خطر و آوار برداری ساختمان سه طبقه تخریب شده در شهرک وحیدیه بر اثر انفجار آبگرمکن گازی با رعایت مسائل ایمنی نمود.

یونس غفاری با اظهار تاسف مجدد از حادثه پیش آمده در شهرک وحیدیه (شیرین دره ) و فوت ۱۰ نفر از همشهریان عزیز با تشریح خطراتی که آوار برجامانده از این ساختمان ۳ طبقه تخریب شده برای اهالی ایجاد می کرد تصریح کرد : ایجاد تدابیر موثر و اقدام لازم برای حفظ شهر و شهروندان از خطر و رفع خطر از بناها متروکه و دیوارهای شکسته و خطرناک واقع در معابر و کوچه ها و اماکن عمومی از وظایف شهرداری است از همین رو شهرداری رباط کریم به منظور حفظ سلامت و امنیت شهروندان عزیز با رعایت مسائل ایمنی رفع خطر و آوار برداری ساختمان تخریب شده را انجام داد.

یونس غفاری شهردار رباط کریم ضمن طلب آمرزش برای کشته شدگان و ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه دلخراش ، از شهروندان عزیز کهن شهر رباط کریم درخواست کرد با رعایت مسائل ایمنی از بروز این حوادث ناگوار و تلخ جلوگیری کنند.

شهردار رباط کریم در خاتمه تاکید کرد : کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم آمادگی کامل خود را جهت همکاری با خانواده های عزیز و کسبه و اصناف محترم برای بازدید روزانه از وضعیت ایمنی وسایل گاز سوز را از مدتها قبل اعلام داشته اند و امیدوارم با بهره گرفتن از توان وتجربه کارشناسان سازمان آتش نشانی از وقوع این حوادث تلخ ممانعت بعمل آوریم.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.